Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog tulajdonosok mivel...

Német dog tulajdonosok mivel etessem a Bébit?

Figyelt kérdés
Pár hét és megérkezik a családba a dogbabánk. Totál elvesztem a száraztápok tökéletes és kevésbé tökéletes marketingjében. Szívem szerint (gondolom a tökéletes reklám miatt) a Taste of wild vagy az Orijen tápot venném meg a kölyöknek, de utóbbiban pl 36% a fehérje tartalom illetve a Taste of-ban is 27%. Azt olvastam, hogy 26%-nál magasabbat nem ajánlott adni a hirtelen növekedés miatt. Néztem a Josera kids tápot ( 26% fehérje), de ő meg nem tűnik prémiumnak, vagy csak nincs szétreklámozva. Mit adjak a Kicsinek, hogy a legjobb legyen neki? Ti mit adtok, adtatok? Illetve a kérdésem még az lenne, hogy a zöldkagyló és kalcium pótlás pluszba kell vagy sem? Mert erről is hallok, olvasok ezt is azt is. Előre is köszönöm! :)

2015. ápr. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Először azt add neki, amit a tenyésztőnél eszik. Utána fokozatosan állj át másikra. A josera egyébként jó táp, én azt adnám neki.
2015. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én dogbabám 4 honapos koráig royal Canin giant puppyt kapott, aztan az intenzív növekedés időtartamàban euksnuba puppy large breed (26%)ez nyolc honapos koráig ment, es harom hete, amióta betöltötte, royal Canin giant juniort kap, es Új-Zelandi zöldkagylo kivonatot kapszulaban. Le lehet pontozni mert sokan fikázzák itt a royalt, de meg lehet nézni a csodálatosan szep egészséges dog kamaszt:)
2015. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben kiprobalnam a nyers etetest.
2015. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso, ne próbálja ki a nyers etetést. A dog babákat napi 3x kell etetni, nem gondolom hogy ez a legjobb megoldás. Szerintem premium tápot kapjon gyerekkorban feltétlenül. Ilyenkor nem szabad a gazdaságosságra törekedni, le lehet pontozni, de egy dog korrekt és lelkiismeretes felnevelése nem a spórolásról szol. És az étrend-kiegészítőkről nem szóltam.
2015. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso, MINDEN kolykot napi 3x kell etetni, megis sokan etetnek barffal.
2015. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dogot tartasz?
2015. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!