Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál hogyan zajlik a hasi...

Kutyánál hogyan zajlik a hasi ultrahang? Leborotválják?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
igen lenyírják géppel
2015. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2015. ápr. 4. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kutya. Nekem Amstaffom van,nem nyírták le!
2015. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A rotimnak kicsit nyírtak géppel kétoldalt...
2015. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az enyémet lenyírják mert sok szőre van, keverék.
2015. ápr. 4. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
... de csak a hasa alját, és kétoldalt nyírnak egy keveset, ha áll, megy a kutya nem annyira látványos, s már jön a jó idő, megfázni sem fog....
2015. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is az a gondom, hanem, hogy hogy bírja a "tortúrát", hogy fogjuk tudni majd lefogni. :( Nagytestű és a múltkor is sarkon fordult mikor meglátta, hova jöttünk.
2015. ápr. 4. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:
:( Tudom miről írsz, a mostani kutyám is ilyen, visszafordul az állatorvos ajtajából. Pedig UH-nál nyugton kell maradni, ha más nincs, gondolom kap egy enyhe bódítót.
2015. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én előző kutyámnak soha nem volt baja a bemenetellel. Kifelé viszont nem volt hajlandó menni, akármit csináltam vele, lefeküdt a földre és se előre, se hátra nem mozdult. (magyar vizsla) Az asszisztenssel kellet felnyalábolnunk és betennünk a kocsiba. Mai napig nem értem, hogy mi volt a logika a viselkedésében, mert biztosan nem az, hogy annyira jól érezte ott magát.


Egyébként legrosszabb esetben kicsit elkábítják (nem altatás) és akkor nyugodtan el lehet végezni a vizsgálatot.

2015. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!