Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk hogy ne essenek...

Mit csináljunk hogy ne essenek újra egymásnak? Kell valami injekció? (kérlek olvassátok el a lenti részt)

Figyelt kérdés
3 kutyám van;az egyik lány vele semmi baj. A másik 2 fiú. És kb. egy hónapja folyamatosan egymásnak esnek. Kiskoruk óta megvannak, megszokták egymást, senki sem érti miez. Véresre marják egymást. És tegnap ma reggel tatám el akarta őket választani, és az egyik nagyon beleharapott. Csupa vér egymás fülük, fejük. Azt mondta anyukám ha ez így meg elvitetik az egyiket. Én abba belehalok!!! Komolyan! Kérlek titeket nagyon szépen akinek van kutyája és fontos neki segítsen!!
2015. ápr. 5. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalítás és nevelés rengeteget segít! Ha egy kutya problémás, nem az altatás, vagy a megszabadulás a megoldás!
2015. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első szót javítanám: * ivartalanítás
2015. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Injekcio? Az minek? Ezt a reszet a kerdesednek nem ertem.

A kutyak nyilvan most lettek ivarerettek, ezek rangsorvitak most. Hogy mit kell tenni? Elvinni oket kutyaiskolaba es nevelni.

2015. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es ahogy az elso irta: ivartalanitas!!!
2015. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom tüzel a szuka!
2015. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás, nevelés!
2015. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen fajták? Mert lehet még rosszabb is ez a bunyó...


Mindenképp ivartalanítás (mind a háromnak), és nevelés.

Amíg ez nem megoldható, zárd külön őket!


Az injekciót én sem értem.

2015. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a tatádnak értetted az injekciót, akkor , ha a kutyák rendesen oltva voltak, veszettség ellen nem kell. Viszont , ha mély a seb, nem árt sebészeten kitisztíttatni és talán még adnak egy gyulladáscsökkentőt is. A kutyaharapás lassan gyógyul, ha mély.
2015. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!