Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két hónapos kölyöknek ti mit...

Két hónapos kölyöknek ti mit ajánlotok, kullancs és bolha elleni védelemhez?

Figyelt kérdés

Nyakörvet vagy cseppet? Melyik jobb? A nyakörvet nem növi gyorsan? Ahhoz azért drága, hogy három hónap után újat vegyek. Aki nyakörvet használ , az leveszi a rendes nyakörvet, vagy kettő van egyszerre a kutyáján? Egyáltalán melyik jobb , hatásosabb módszer?

( még nem volt kutyám, tapasztalatlan vagyok, kérlek segítsetek! )


2015. ápr. 5. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az állatorvos megmondja, mit javasol ilyen kicsi kutyának. Gondolom úgyis viszed oltani...
2015. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jövő héten kap oltást,megkérdezem őt is, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2015. ápr. 5. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Expot. Később akár a Bravecto tabletta, vagy nyakörv.

A kullancsnyakörv mindig a kutyán van. A mellé lehet használni a rendes nyakörvet.

2015. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a Vectra 3D nevű cseppet adta a doki egy 10,5 hetes kölyöknek. A Bravectot szerettem volna, de nekünk nagyon szúnyogos a környezetünk és komoly betegséget is terjesztenek a szúnyogok így ezt ajánlotta a doki.

Én a nyakörvet nem akartam (igaz nem is került szóba) mert gyönyörű szép szőre lesz és nem akarom tönkretenni a gallérját a nyakörv koptatással.

2015. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!