Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik a párommal...

Miért viselkedik a párommal így? Normális? Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Az esetek java részében magammal szoktam vinni a kutyát is (5 éves kan, labrador keverék), ha a páromhoz megyek, legalább addig is mozog. Az első perctől kezdve 'egy hullámhosszon' vannak. Már az első találkozáskor hatalmas szemekkel figyelte a páromat, kereste a társaságát (ölébe hajtotta a fejét, szorosan a lábánál ült, stb.). Az első pillnattól kezdve szótfogad neki, azt teszi, amit mond (ami számomra is érdekes, furcsa).


A páromnak volt egy nagyon húzós időszaka, amikor nagyon-nagyon maga alatt volt. Ekkor még az átlagosról is nehezebben tudtam haza ráncigálni a barátnőmtől. Otton szomorúan az ajtó előtt feküdt. Akkoriban méginkább a párom hátsójában volt, még inkább kereste a társaságát. Próbálta felvidítani, szinte hihetetlen volt számomra, de hosszasan nézte a páromat, míg az ágyában volt és rám nézett a kutya hatalmas, búskomor szemekkel és nyüszített. Volt már példa ebbe az időszaban, hogy felfeküdt az ágyba a párom mellé.


Sok-sok példa volt már, hogy kifejezte, nagyon kedveli a páromat. Mennyire normális, ha így és ehhez hasonlóan viselkedik a párommal?


2015. ápr. 5. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyem is meg, de drága! Vannak emberek, akik pozitív kisugárzással rendelkeznek, lehet hogy a kutyád számára ezért vált hamar szimpatikussá. Érdekes, hogy ennyire érzékeli a barátnőd rossz hangulatát, de szerintem normális.
2015. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhes.
2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Be akar nyomni a párodnak
2015. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Van ,amikor a kutya pontosan tudja,milyen állapotban van az ember és ezt ki is tudja fejezni.Nem minden kutya képes rá.Vagy adottság vagy a lelki összhangnak köszönhető és hasznos,mert a kutya akkor is jelezni fog,amikor más számára esetleg nem is lãtható,hogy baj van.A barátnőmnek volt ilyen kutyája,meg a szonszéd idős nénié.Ez utóbbi nagyon hasznos,mert a kutya viselkedéséből tudom,milyen állapotban van a néni,kell e orvos,vagy sem.
2015. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ,amikor a kutya pontosan tudja,milyen állapotban van az ember és ezt ki is tudja fejezni.Nem minden kutya képes rá.Vagy adottság vagy a lelki összhangnak köszönhető és hasznos,mert a kutya akkor is jelezni fog,amikor más számára esetleg nem is lãtható,hogy baj van.A barátnőmnek volt ilyen kutyája,meg a szonszéd idős nénié.Ez utóbbi nagyon hasznos,mert a kutya viselkedéséből tudom,milyen állapotban van a néni,kell e orvos,vagy sem.
2015. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!