Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudtok eladó kanadai...

Hol tudtok eladó kanadai eszkimó kutyát! (lehetőleg ne túl drága)?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora összeget szánnál rá?
2015. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg csak külföldön kapható a fajta, Magyarországon nincs tenyészet!
2015. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Imadom az ilyen kerdeseket. Akarnak egy vilag masik felen elo, kihalofelben levo fajtat, aminek 2008-ban 300 egyede volt mindossze, de azert legyen olcso.
2015. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Az Olcsó luxustermékek utcájában van, a 49. szám alatt. A "csak 100ezer ft-ért új Porsche" szalonja és az "ingyen elvihető gyémántok" boltja mellett.
2015. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek azért kérdeztem mert tudtam erről a fajtáról bármi információt is! Megtetszett a kutya és azt hittem Magyarországon is tenyésztik nem ökör áron! Nem kell rögtön így rám förmedni.Ja és az utolsóé marha nagy poén volt!
2015. ápr. 8. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azert szoltunk be, mert nem tudsz valamit, hanem, hogy az elott akartal kutyat venni, hogy barmit olvastal volna rola. Igy lehet ugyanis nagyon rafazni. A helyes sorrend: megtetszik a fajta-->utanaolvasok az igenyeinek-->ha ezeket biztositani tudom es meg mindig tetszik, kenneleket keresek-->veszek egyet

Neked megtetszett egy cuki, szoros kutyuska es ha azt irjuk, hogy a szomszed arul ilyet huszezerert, mar rohantal is volna megvenni, nem szamolva azzal, hogy ez egy nagy tapasztalatot igenylo, komoly munkakutya, amit napi szinten tobb orat mozgatni, dolgoztatni kell. Ismetlem: eloszor UTANANEZUNK A FAJTANAK, UTANA VASAROLUNK!

2015. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, es a fajta egyedszama a google kereses elso talalata volt, de te 5 percet nem szantal ra arra a kutyara, akit 10-15 evig tarskent akarnal tartani.
2015. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kutatgattam a neten de alig találtam róla információkat, azért írtam ide! Gondoltan találok olyan embert aki nem csak kioktatni fog hanem valami fontos infót tud róla! Vagy egy olyan oldalt mond ahol találok róla infókat!
2015. ápr. 9. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Google talalati lista elso oldala...

2015. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Aki belinkelte neked azt az oldalt ahol leírják hogy mennyibe kerülnek bizonyos kutyák ne halgass rá.

Pl egy samoyed vagy egy rottweiler hogyan kerülne már többe mint egy tibeti masztiff tehát ne halgass rá.

De az igaz hogy nem fogsz itt magyarországon találni (föleg nem olcsón.

2015. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!