Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szasztok tudnátok abban...

Jackiii kérdése:

Szasztok tudnátok abban segiteni hogy mit tegyek ha húz a kutyám sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne engedd előre, hanem tartsd rövid pórázos, szorosan magad mellett. Így jobban vissza fogod tudni fogni, ha húz, és a kutyád is rájön, hogy nem tud menni, nem szabad húzni.

Amikor szorosan tartod magad mellett, fegyrlmezd meg, szólj rá, ha húzni akarna, és ne engedd egy kicsit se előre.

Vagy kutyaiskola.

2015. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tudni kellene a körülményeket, lehet, hogy csak nagyon lelkes, tele van energiával, én ennek örülnék és kocognék vele egy kicsit, lehet pár perc után le is nyugodna. ha nincs ilyen, hanem mindig húz, akkor vedd bal oldalra, viszonylag rövidre, de ne túl szorosra, a jobb kezedbe falatot, amit orra elé tartva a tested mellett elvileg követni fogja. közben mondd a parancsot, pl. lábnál. persze ez egy kényelmetlen póz neked, úgyhogy ha már így megy, egyenesedj fel, add ki a parancsot, és ha pár lépést jól megy, jutalmazd. ha húzni kezd, én csak annyit szoktam, nem! utána pedig lábnál! és dicséret (de ne túl lelkesen dicsérd mert akkor megint azt hiszi mehet)
2015. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!