Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorrontás vagy mi lehet...

Gyomorrontás vagy mi lehet vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az elejen leszogeznem hogy viszem ugyeletre ha nem javul egy oran belul az allapota csak igy husvet hetfon necces, de megoldom... Szoval 3 honapos yorkirol van szo, tegnap meg minden rendben volt vele, elvittem setalni mert mar megvan az osszes oltas, aztab kapott enni este amit szokas szerint behabzsolt. De utana elkezdett oklendezni ami egyebkent gyakori mert gyorsan eszik. De utana lattam hogy nem mulik neki, es olyan kis kemeny lett a pocija, igy probaltam neki masszirozgatni, aminek eredmenyekent meg hajnal 1kor hanyt ketszer, de ugy minden kijott belole. Utana jobban lett, aludtunk, reggel szokasos pisi, aztan meg visszafekudtunk aludni, es ami fura volt hogy most tul nyugis volt nem ugralt meg semmi. Es ez van most is, hallom higy a kis hass folyamatosan fura hangokat ad ki, es maszkal o de csak ilyen lassan, a pocija meg mindig kemeny kicsit. A hoje 38.4. Tudom hogy itt senki nem allatorvos, de kerem aki tud segitsen, de ga nem javul mint mondtad rohanok vele be az allatkorhazba! Koszonomom elore is!
2015. ápr. 6. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt széklete? Ha nem volt, akkor egy kicsit ki kéne vinni sétáltatni, hogy megmozgassa a gyomrát, és a bélrendszere is kitisztuljon. Engedni kellene, hogy olyan helyen legyen, ahol füvet is tud enni, azt szokták ilyenkor a kutyák. A fűevés egy természetes gyógymód nekik, de ők válasszák ki, melyik füvet akarják ilyenkor enni. Lehet, hogy csak egyszerű gyomorrontás, és délutánra rendbe jön.
2015. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!