Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elképzelhető, hogy taiwani...

Elképzelhető, hogy taiwani kutyám van?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy darab, és vékonyabb testalkatú, de nagyon erős. Zsemle színű, a hasa fehér, az orra és a pofája pedig fekete. A nyelvén van 2 fekete pötty egymás mellett (az egyik kisebb, a másik nagyobb). Ha valamit figyel, akkor a fülei közül az egyik mindig lóg, míg a másik felfelé áll. Elég hosszú a farka. Szóval a legtöbb jel arra mutat, hogy Taiwani kutyusról van szó, viszont nézegetve képeket róluk, a legtöbbre nem igazán hasonlít. Esetleg lehet, hogy keverék?

#kutya #formosan mountain dog #taiwan dog
2015. ápr. 6. 12:50
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Viszont erre nagyon hasonlít, csak az enyémnek teljesen fekete a pofija.

2015. ápr. 6. 12:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eselye annak, hogy egy nagyon ritka fajta torzskonyv nelkuli egyede legyen a birtokodban anelkul, hogy tudnal rola, gyakorlatilag 0. Ez egy teljesen altalanos keverek forma, nem csak Taiwanon alakulhatott ki hasonlo tipus, gyakorlatilag az osszes utcai vegyes ha keveredik, egy ido utan erre a tipusra fog visszautni.
2015. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Viki69 válasza:
Ha küldenél egy képet a kutyádról,lehet jobban tudunk segíteni.
2015. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2#

Egy suttyó paraszttól lett megmentve (aki sűrűn verte), szóval elképzelhető, hogy ő nem tudott róla... én meg nem értek a kutyákhoz. Mondjuk ha tényleg ennyire ritka, akkor jah, tényleg nem sok esély van rá, csak érdekel. Viszont nem akarlak megkérdőjelezni, biztos jobban otthon vagy a témában, de valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy pl. a pötty a nyelvén az kialakulhat ha az összes "utcai vegyes" keveredik, emiatt általánosnak én nem nevezném...

2015. ápr. 6. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Keverék kutyád van, de szép, különleges külsejű. :)
2015. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Tehát akkor valószínűleg keverék. Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 6. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A potty a nyelven kialakulhat magatol. Ha valaki behozna egy ilyen fajtat szazezrekert vagy akar milliokert, akkor nem osztogatna a kolykoket "suttyo parasztoknak", akik verik, elhiheted, a sajatjat meg a legnagyobb becsben tartana.
2015. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Logikus...
2015. ápr. 6. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én tudok nem egy esetről, ahol nagyon drága luxuskutyát szedtek össze az utcáról szörnyű állapotban és csak a chipadatokból derült ki, hogy milliós értékű kutyáról volt szó. (konkrétan az én kezem között 2 ilyen eset járt, egyiket egy osztrák tenyészetből hozták aztán továbbajándékozták valahova vidékre amikor rájöttek, hogy nem ismert fajta így nem adható könnyen el a kölyke, a másikat Oroszországból hozták ajándékba az idős anyukának. )
2015. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úh, az azért meredek... :D
2015. ápr. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!