Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem mondani házban...

Dangergyerek kérdése:

Tudnátok nekem mondani házban tartott kisebb testű kutyát? 100. 000FT alatt ha lehet.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar fajtak vannak 100 ezer alatt, de egyik sem kistestu, szoval marad a menhely vagy a fajtamentes.
2015. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menhely vagy fajtamentés?
2015. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bubukos12 ***** válasza:
24%
Menj el menhelyre ott sokfèle kutyák vannak ,ott általában a kutyáért nem kell fizetni ,csak az oltásokat meg a csippet ami max 20.000Ft,tenyésztőtöl ne vegyél mert lehet beteg és 1hét mulva elpusztulhat...sztem menhelyről vigyél ott a 2hónapostól a 17évesig találhatsz magadnak kisseb,nagyobb kutyát és jóváteheted a jószág életét akár útolsó éveit,hónapjait is. Lehet h. Ott nem fajtatiszta kutyák vannak hanem sokféle cukiságbol összerakottak(keverékek).Ajánlom a ceglédi menhelyt a tordasi menhelyt...stb. Ugyhogy remélem h. Menhelyről való kutya èletét teszed szebbé.
2015. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keverék?

Esetleg tacsi, bár nem vagyok tisztában az árakkal, de ha felhívsz egy-két tenyésztőt, akkor tájékoztatnak.

2015. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendes tenyésztőnél egy kutya ára 100000 forintnál több. A szaporítóktól nem érdemes venni, itt a fene sem tudja, hogy milyen kutyát kapsz és még csak nem is fajtatiszta kutyáért adnál ki pénzt. A menhelyeket és a fajtamentőket(sok kistestű fajtának van fajtamentése) ajánlom.
2015. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!