Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cocker spániel és cavalier...

Cocker spániel és cavalier king charles spániel jellemében mi a különbség?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 15:19
 1/2 Csicsilove ***** válasza:
0%
A Cocker spániel orra hosszabb, mint a másiknak. A cavalier king charles spániel kisebb a cocoker-nél.
2015. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Hát, első válaszoló,a kérdező nem erre volt kíváncsi...


Kérdező: én a cockerről tudok nyilatkozni.

(gondolom, kevés olyan kutyás van, akinek mind a 2 fajta van/volt)


Nekem egy kan angol cocker volt. Ízig-vérig vadászkutya. A sünt kiszedte a bőréből! Nagyon okos, értelmes, nagyon szereti a gazdáját, akkor is, ha gyerek. 12 éves koromban kaptam, én neveltem. Ha olyan helyre mászott be, ahol nem volt jó helyen, én tudtam kihívni, és nem a szüleim!! Szerintem egygazdás volt 100%-ig. Igazi társ, sokat tudsz vele sétálni, bár a mezőkön figyelni kell, és a behívás legyen biztos. Az enyém domináns volt, de kezelhető.


A cavalierről nincs tapasztalatom, de szerintem ők nem beleznek süniket, és nem esznek madárfiókát tollastól :)

2015. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!