Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyusom...

Hogyan tanítsam meg a kutyusomat póráz nélkül sétálni?

Figyelt kérdés
Kiskorában sétáltattam póráz nélkül, de már akkor is volt olyan hogy elszaladt, mert nagyon nem szereti a cicákat. Most 5éves, de minden kutyához meg mindenhez odamenne. Nem gyakran vittem eddig ki mert hiába benti kutya, amikor dolga van kiengedjük az udvarra. Szóval... Mivel annak az elvnek a híve vagyok, hogy semmit sem késő elkezdeni, szeretném ha ellátnátok tanácsokkal. Köszönöm
2015. ápr. 7. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged vidd kutyaiskolába, mivel egy szakember segítségével sokkal egyszerűbb dolgod lenne. Ha otthon szeretnéd tanítani, először az alap parancsokat kell tudnia. Állj, ide, nem, hagyd, marad stb. És ezeket minden helyzetben. A dolog kulcsa, hogy a kutyád szótfogadjon, vissza tudd hívni, meg tudd állítani parancsra, még akkor is ha macska van a közelben.
2015. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!