Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül a legjobb kutyatáp?...

Ezek közül a legjobb kutyatáp? Josera, Select gold, Brit, Royal, Pro Plan, Happy dog vagy Dog chow

Figyelt kérdés
Most lesz egy kiskutyám de nem szeretnék neki rossz kutyatápot adni.

2015. ápr. 8. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta lesz a kutyus?
2015. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! 5 es fel honapos nemetjucit a Royal Canin German Shepherd fajtatappal etetem es imadja, a szore is szep tole, suly is rendben. Royalnak a fajtatapjai jok, dragabbak mint a standard tapjaik en a fajtatapot veszem 9 ezerert 3kg-t. Viszont a standardtol neki hasmenese volt.
2015. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A felsoroltak közül én a Britet és a Joserát javaslom ez a kettő vezető a felsoroltak közül és árban sem rosszak.A Select gold sem rossz.Pro Plan,Happy dog,Dog Chow számomra közép kategória.A Royalt meg felejtsd el nagyon drága és semmit sem ér.A nagy " márka " nevet fizeted meg.


Én jelenleg Panzi Fit Active családjával etetek ez is elég jó.Vagyis nekem tökéletesek a kutyáim kondiban,szőrben és a végtermék is normális és nem tonna számú. :)

2015. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Angol cocker spániel lesz a kiskutya.

2015. ápr. 8. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nem tudom miert hitvany a Royal, az enyemnek minden mastol megy a hasa. Orijent probaltam es infuziora kerult tole 1 napig, vszeg a tulzott feherjebevitel miatt. Reggel kap fajtatapot a Royaltol, ebedre marhahusi, vacsora az alt. Szafalade v vmi ilyesmi.
2015. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves 2-es. A Royal nem annyira jó mint amennyire reklámozzák és amennyiért vesztegetik.A név amit megfizettetnek.... nagyon sok kutya lett tőle rosszul a környezetembe.
2015. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én Német juhászommal a Royal Canin German Shepherd fajtatápra álltam át a Royal Canin Maxi Juniorról.De az én kutyusom bőrbeteg lett tőle .Most Brit Premium Lamb & Rice kutyatápot ettetek lassan 3 hónapja és a kutyusom vakarózása teljesen megszűnt .És a sebek a vállán nekiálltak begyógyulni.Lehet hogy csak az én kutyusom allergiás erre a tápra, de neki kimondottan jót tett a váltás.
2015. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dog chow gyakorlatilag túlarazott hulladék . ugyan olyan jobb vagy hasonló tápot is lehet kapni féláron. 8% HÚS SZÁRMAZÉK? 20% fehérje 10 % zsír? könyörgöm. 2800 forintért vettem a turbó dog tápot kb ugyan olyan az összetétele
2016. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!