Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek reális dolog egy...

Szerintetek reális dolog egy magánmentésből származó kutya után az oltások a chip és az ivartalanítás árát elkérni? A kutya 1 éves csivava.

Figyelt kérdés
Tehát lényegében nincs rajta haszon. Csak az a pénz kerülne vissza amit a gazdinak amúgy is rá kéne költeni.
2015. ápr. 8. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne kérhetné el? Az már más dolog, hogy lesz-e aki megfizeti.
2015. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, reális. A menhelyek is el szokták kérni. Ez egyfajta szűrő is, hogy a leendő gazdi legalább ennyit áldoz-e rá, hogy az övé legyen a kutya.
2015. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reális. Így talán még felelős gazdát is sikerül találni neki :)
2015. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :-)
2015. ápr. 8. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Reális, de nem biztos, hogy lesz aki kifizeti. Hatalmas a túlkínálat mentett kutyából
2015. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos :-( viszont nálam már nem maradhat a kutyus sokáig. :-(
2015. ápr. 8. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen az,de kicsi az esély,hogy lesz,aki ki is fizeti,főleg,ha sürgős.A magán akciók sajna mindig nagy ráfizetéssel működnek,ezért ha valami fajtajellegű kutyáról van szó,érdemes fajatmentőkkel felvenni a kapcsolatot.Nekik sem megy ingyen,de az oda forduló örökbefogadók jobban elfogadják,hogy téríteni kell.
2015. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Platypus ***** válasza:
100%
Csivavánál nem hogy reális, hanem felelőtlenség lenne nem elkérni a leendő gazditól. Túlságosan népszerű fajta a hülyék körében. Ez azért segít kiszűrni a legfelelőtlenebbeket. És mivel fiatal kutya egy nagyon népszerű fajtából, szerintem így is gyorsan lesz végleges gazdája.
2015. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális. Én sima utcáról mentett macskát is csak részbeni költség térítéssel, chippelve, örökbefogadási szerződéssel adtam örökbe, kizárólag benti tartásra.
2015. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nos nem tudom, valaki olvassa e még ezt a kérdést, de miután nem találtam olyan jelentkezőt aki megfelelt volna az elvárásomnak, úgy döntöttem megtartom a kicsikét :-)
2015. okt. 22. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!