Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy vemhes a...

Honnan tudom hogy vemhes a kutyám?

Figyelt kérdés
1 éves a kutyusom és tüzel, anyósomnál volt 2 hónapig kertben ahol van egy német juhász kan.Sajnos 2 x össze ragadtak.Még mindig vérzik ez azt jelenti hogy nem lett vemhes? Természetesen miahamarabb orvoshoz viszem!És még az lenne a kérdésem hogy az ivartalanítást ellehetne e végezni akkor is ha vemhes?És hogy mennyibe kkerül a műtét?

2015. ápr. 8. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy vemhes lett. Az, hogy vérzik, nem jelenti azt, hogy nem.

El lehet végezni így is az ivartalanítást, de minél hamarabb, lehetőleg még 1-2 héten belül. Minél előbb vidd dokihoz, és beszéld meg vele a műtétet.

Az ár orvostól függ, illetve a kutya súlyától, mert az altatószert súlyra adják. Minél nehezebb a kutya annál drágább. Az én 35 kg-s kutyámnak 35 ezer Ft, de már 7 éve.

Tudom, drága, de még mindig olcsóbb, mint egy alomnyi kölyköt felnevelni.

2015. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 24 kg.Még holnap elviszem.Nem sok pénzem van de biztos lehet kérni részlet fizetést.Nem akarok kicsiket főleg nem keveréket.Köszönöm a választ.
2015. ápr. 8. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az lett! Igen, lehet vemhesen ivartalaníttatni! Amelyik állatorvos azt mondja h nem, az hazudik! Gondolj bele: egy alom felnevelése sok költséggel jár, hiszen oltatni, chippeltetni, féregteleníteni kell őket, és ez az orvosnak mind pénz. Olyan orvoshoz vidd, aki megcsinálja! Anyósod meg fizesse ki szépen a költségek felét, ha már ilyen felelősségteljes volt.

A műtét ára egyébként a kutya méretétől függ.

2015. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál. 2 hét múlva műtik 27 ezer :(
2015. ápr. 8. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen kölyökkutya oltása, féregtelenítése, chippeltetése, megfelelő táplálása is kb ennyi. Neked meg lehet, hogy lenne belőle 6-8 db(vagy több).


Okosan döntöttél!

2015. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!