Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez az újfajta viselkedés,...

Mi ez az újfajta viselkedés, ha dühösnek hisz?

Figyelt kérdés

Eddig amikor dühöngtem (nem rá, nem miatta, de mondjuk valami bosszantó dolgot olvastam és elkáromkodtam magam, vagy leejtettem valamit, ezután pláne káromkodtam... ) akkor vagy megriadt és elindult a helyére, vagy nem reagált semmit. Pár hete viszont ilyenkor felpattan és odabújik hozzám, szóval így jön megnyugtatni. Persze ilyenkor félreteszek mindent, olyan édes tőle, le is higgadok azonnal, mondjuk eleve nem mérges vagyok ilyenkor, csak ő hiszi úgy.


Na tehát a kérdésem, hogy jól van ez így? Én örülök, hogy már nem fél tőlem sohasem, de nem akarok felelősséget rakni a nyakába. Kell valamit csinálnom ilyenkor, hogy ne higyje azt, hogy az ő dolga engem lecsitítani, vagy ne gondoljam túl ezt az egészet, nem kell minden percben kutyát nevelnem, egyszerűen csak fogadjam el tőle ezt a nagyon kedves gesztust és kész?


2015. ápr. 8. 15:35
 1/2 anonim válasza:

Szóval szerinted az nincs rendjén hogy nem fél tőled?

Igen, kedves gesztus, kész.

2015. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális :) a mi kutyánk is ha valaki régen nevetett vagy sírt elszaladt, de mostanra inkább odaszalad és próbál megvígasztalni(, körbeugrál, nyalogat stb.) Szerintem ez ösztön de lehet hogy hülyeséget mondok :D
2015. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!