Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy szobakutyust és...

Szeretnék egy szobakutyust és felelöség teljes is vagyok. Csak régen nem voltam és sajnos anyáék ezen a téren nem biznak benem.. Mit csináljak hogy bizonyitsam azt hogy felelöség teljes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 19:04
 1/10 anonim válasza:
8%
Próbáld puhítani anyukádat, segíts neki amiben lehet. Ha úgy látod hogy elégedett veled, akkor beszéld meg hogy egy-két hétre kikölcsönözhess egy kutyust, és ha jól bánsz vele, akkor megtarthasd.
2015. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

egy-két hét az semmi.addig még tart az ujdoság varazsa.

Gondolod el:

szobatisztasagra kell nevelned

kivinni, hogy elvégezze a dolgát, ezt naponta tobbszor

kiados séta, naponta

ha kényes fajta, kifésulni a szorét

etetés, itatás, ez alap

Ezt mind tudod vállalni?

2015. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze én ezt mind tudom válalni meg korában már volt egy szobakutyusom nagyon a szivemhez is nőt csak megmérgezték és ezért töb éven keresztül nem is volt kutyusom de most nagyon szeretnék egyet.
2015. ápr. 8. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Jarj el naponta menhelyre vagy idos nenikhez kutyat setaltatni. Ha ezt minden nap megteszed, de nem ket hetig, hanem akar evekig, esoben, fagyban, kanikulaban, akkor el fogjak hinni, hogy felelossegteljes vagy.
2015. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Viselkedj úgy, mintha már meglenne a kutyád, ezzel tudsz bizonyítani.

Mindennap kelj fel legalább fél órával korábban, hétvégén is korán, és menj el fél órát sétálni. Suli után is menj el egy órát sétálni, majd estefelé 2 órát. Tedd ezt minden áldott nap, bármilyen idő van, bármilyen kedved van, bármilyen fáradt vagy stb. Szünetben és hétvégén is. Hónapokig, évekig, ha kell.

Takaríts otthon többet (majd a kutya miatt is kell).

Tanulj jól.

Hátha ezekből látni fogják, hogy mennyire komolyan gondolod.

2015. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bollocks ***** válasza:
Amíg az anyagi részéről nem tudsz gondoskodni, addig a szüleid döntik el, hogy lesz kutyád vagy sem. Amúgy a helyesírásodat látva kételkedem benne, hogy elegendőnek tartják a tanulásra fordított idődet.
2015. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én már 2 hónapja egy menhelyen dolgozok kivéve mikor suli van mert ketőkor végzek és a menhely egykor zár.és magyarból tényleg nem vagyok valami jó
2015. ápr. 8. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:

"hát én már 2 hónapja egy menhelyen dolgozok kivéve mikor suli van mert ketőkor végzek és a menhely egykor zár"


Tehat hetvegen egy kicsit kutyazol. Bocsi, de ennyibol nem fogsz felelossegteljesebbnek tunni, a sajat kutyadat sem csal hetvegen fogod gondozni.

2015. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de kutyususomm mindig ott lene és nem csak 10- től 13-ig és őt le tudnám vinni sétáltatni akor is mikor haza jövök
2015. ápr. 9. 06:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Szobakutyákat naponta 3x le kell vinni! Suli előtt, suli után, és este! Azt javaslom, fogadj be egy kutyát ideiglenesbe, és majd meglátod, hogy mekkora felelősség ez valójában! És azt se felejtsd el, h a kutyát chippeltetni, oltatni, féreghajtani, megfelelő táppal etetni kell!
2015. ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!