Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos nyakörv?

Figyelt kérdés

Kutyám sokszor vadászik, ilyenkor nem behívható emiatt szeretnék neki egy elektromos nyakörvet venni.

Tudom sokan ezt kínzásnak tartják stb.. oltogatásokat,szitkozódásokat NEM kérek!



2015. ápr. 9. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Talán tanítsd meg neki jobban a behívást.

Azt hiszed ettől működni fog?gg

2015. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyet értek az előzővel. A tanítás,nevelés nem váltható ki erőszakkal. Ez a kutyádból akár agressziót is előhozhat,nem garancia,hogy engedelmes kutyus lesz belőle a sokkolás után. Utána jön a sintértelep,mert kezelhetetlen lett? Ez nem oltogatás,csak vélemény.
2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Melyik kézzel a legjobb a pofon?

Gyerekem sokszor beszél csúnyán, ilyenkor nem lehet rászólni, emiatt szeretnék neki lekeverni neki egyet, ahelyett hogy megnevelném. szitkozódásokat NEM kérek!

2015. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, nem működött. Amikor fent van tökéletesen dolgozik, amint levesszük azonnal rendetlen. (Bha a vadászás ellen valami bejön engem is érdekel)
2015. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dogwebshop.hu
2015. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem petainer-em van kiváló!

Ha gondolod tudok jó árban aksisat ott nem kell az elemmel vacakolni.

Meg kell tanulni hasznalni nem csak rárakom és nyomkodom mert úgy a kutya társítja, ha rajta van visszajön ha nincs akkor nem!

2015. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen először kutya suliba fogunk menni de ha ez sem válik be akkor viszont inkább az elektromos nyakörv mint hogy,a végén a vadászataiból neki vagy akár bármi másnak baja essen. Az utolsó 2 választ köszönöm
2015. ápr. 10. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem behívható ilyenkor,van erre egy sokkal egyszerűbb és olcsóbb megoldás,úgy hívják,póráz.(jó hosszú bőrpóráz pl,ez azért lehetővé teszi,hogy messzebb is szaglászgasson,de nem fog elrongyolni a répába,ha talál valami állatot.Elektromos nyakörv teljesen felesleges ilyen esetre,én kerülném a használatát)
2015. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!