Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana bárány & alma, lazac,...

Acana bárány & alma, lazac, vagy Taste of the Wild - Pacific Stream Canine?

Figyelt kérdés

Sajnos tápok terén tájékozatlan vagyok, eddig a kutyáimat csirkével,vadhússal, plusz rizzsel etettem. Kiderült, hogy a bulldog allergiás a csirkére, és amúgy is macerás az állandó főzés a kutyákra, ezért váltanék. Kipróbáltuk az Acana lazacos tápját, és a bárányos almást is, úgy látom az nem kérdés, hogy ízlik-e nekik, mindkettőt falták. :) A Taste of the Wild - Pacific Stream Canine táppal még nincsen semmiféle tapasztalatunk, itt találkoztam vele, több kérdésnél is dícsérték. Az Acana-ról viszont elég sok helyen olvastam, hogy a kutyák eléggé lefogynak tőle.

Melyiket lenne érdemesebb választani?

Esetleg ha valaki tudna más jó minőségű csirkementes eledelt ajánlani,tapasztalatot megosztani annak is nagyon örülnék.:)



2015. ápr. 10. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Mi royal canin-nal etettük eddig a kutyánkat (szerintem van benne csirke), állatorvosunk szerint az a lehető legjobb táp, minden benne van ami kell (csak az volt a baj, hogy, napi 6 marékkal kellett volna kapnia, viszont egy idő után kezdett szó szerint elhízni a kutya... utána olvastam, megkérdeztem egy-két embert, és azt mondták, tényleg nagyon tud hízlalni). Most áttértünk a brit tápra (eléggé dicsérik), nagyon szereti, és mivel az én kutyám elég habzsolós típus, a royal canin pedig eléggé apró szemű, állandóan egészbe lenyelte, aztán öklendezte vissza, muszáj volt áztatnunk, hogy normálisan megrágja. A brit táppal nincsenek ilyen gondok, nagyobb szemű mint a royal canin, szépen megrágja, és jutalomfalatnak is tökéletes :)Amiről hallottam, hogy elég jó minőségű tápok az acana, royal canin, brit, orijen.
2015. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Royal Canin táp nekem nem szimpatikus. Sok rosszat olvastam róla (pl. középkategóriás táp prémium áron), ráadásul tele van gabonával, amire nem sok szüksége van egy kutyának. Amellett, hogy csirkétől mentes legyen, fontosnak tartom, hogy a lehető legkevesebb, vagy ami még jobb semennyi gabonát ne tartalmazzon.

A Brit-et én is nézegettem, egy ismerős ajánlotta is, tervbe van véve, hogy majd egyszer kipróbáljuk. Végül, hosszas vacillálás után a Taste of the Wilde mellett döntöttem. Megrendeltem, meglátjuk beválik-e. Ha nem , akkor szerintem megpróbálkozom a Brit-tel is.

Köszönöm a válaszodat. :)

2015. ápr. 15. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!