Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szedjem ki az orrabol?

Hellosztok kérdése:

Hogy szedjem ki az orrabol?

Figyelt kérdés
sziasztok a kiskutYám orraba ment a tápszer és alig tudja az orrán venni a levegőt mit csináljak?
2015. ápr. 12. 06:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondanám, h vizes vattával próbáld kitörölni, de pár napos kiskutyával még nem volt dolgom... miért nem egy állatorvost hívsz fel? Igen, tudom h vasárnap van, de feltételezem, van állatorvos, akivel a születése óta tartod a kapcsolatot...
2015. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bollocks ***** válasza:
73%
Tedd fel a kérdést a gyakorira, egyebet nem tehetsz. Ja, de, hívd fel az állatorvost! Szomorú, hogy egy felnőtt nő ennyire életképtelen/felelőtlen.
2015. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
miért vagyok felelőtlen? azért mert meg mentettem a haláltól pár kiskuyat? már rég hivtam a dokit de ki van kapcsolva :( ilyen gyökér emberek ne szóljanak már bele ha semmit nem tudnak elegem van ebből az oldalbol itt a legtöbben csak dumalni tudnak miközben nem is tudják hogy mi is a helyzet
2015. ápr. 12. 08:49
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

"azért mert meg mentettem a haláltól pár kiskuyat?"


És teljesen véletlenül a yorki anyakutya a tiéd, és teljesen véletlenül az apaállat szintén yorki. Aha...


Persze jobban hangzik a kutyamentés, mint a szaporítás.

2015. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bollocks ***** válasza:
84%
Akkor mentettél volna meg életeket, ha keverékek gyártása helyett kihozol párat a menhelyről.
2015. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor hívj fel másik állatorvost.
2015. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem az enyém az apja anyja hanem teSoméké és úgy hoztam el őket hogy segitsek rajtuk képzeld
2015. ápr. 12. 11:33
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez egy troll.
2015. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bollocks ***** válasza:
Anyámnak van papírja a szüleiről, a szüleinek is vannak az övéikről, és így tovább. Ez a te keverékeidről nem mondható el.
2015. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, aki ért hozzá, megfogja a kiskutyát valami ruhába befogva és fejjel lefelé lóbál rajta párat. Persze, ehhez az kell, érteni hozzá, hol kell megfogni, milyen erővel lehet lóbálni és mennyit. Na és persze, azonnal, mert az orrból a tüdőbe jut akár pár csepp is és kész a tüdőgyuszi .
2015. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!