Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cseresznyeszem alakult ki a 6...

Timici01 kérdése:

Cseresznyeszem alakult ki a 6 hónapos kiskutyámnak, milyen szemcseppet vegyek neki? Azt olvastam, hogy a neomycin tartalmú szemcsepp jó lehet. Valaki tud konkrét szemcsepp nevet mondani?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos majd megmondja, mit vegyél.
2015. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg telefonon az állatorvostól, hogy használhatod-e a neomycin tartalmú szemcsepp, és ha igen, akkor naponta hányszor. Az én kutyámnak a szemfehérje szokott bevörösödni, begyulladni, én Visine Classic allergiaellenes szemcseppet használok, az orvos is ajánlotta. De ezt sokszor nem szabad cseppenteni, hetente csak 1-szer, 2-szer. Ez nálunk bevált.
2015. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, az ilyen neomicines vackok meg úgy általában az antibiotikumos szemcseppek vényköteletesek. Úgyhogy ehhez mindenképp orvos kell.


(Nemrég neomicines kenőcsöt kellett felhajtanom a gőtének, a kutya meg szemcseppet kap, úgyhogy sajnos képben vagyok.)

2015. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cseresznyeszemet nem úszol meg orvos nélkül. Minél gyorsabban a kutya érdekében.
2015. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Műtéttel megoldható!


Én kutyámnak is kijött mindkét szemén,eleinte pici volt,aztán kicsit megnőtt,nekünk a doki azt mondta műtét rá legjobb.

2015. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!