Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sovanynak tunik a kutyam?

Sovanynak tunik a kutyam?

Figyelt kérdés

Amugy is elegge nehezen hizik, de nemreg esett at egy hasmeneses betegsegen, emiatt csunyan lefogyott. Mostanra mar nagyreszt visszahizta, de nekem meg mindig egy kicsit sovanynak tunik. Mit gondoltok?

Oldalrol:

[link]


Felulrol:

[link]


2015. ápr. 13. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Sztem sovány, de azért nem kórosan, bár az oldalnézetes képről semmi nem látszik szinte. Szerintem beszélj dokival, biztosan van valami olyan tápja, ami segít kicsit a kikerekedésben. a jucik nem azok a fajták, amik kín keservesen híznak, így szerintem ha nem hízik, vagy nehezen, az azt jelenti, hogy táplálásbeli gondok vannak. De én beszélnék dokival mindenképp, ő tud biztosat mondani, a képek nem minden esetben adják vissza a valóságot, lehet, hogy csalókák.

2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutya? Szerintem pont jó!
2015. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Orvos vizsgalta, nem talalt semni problemat, azt mondta, kapjon tobb kajat, ami be is valt, most kb 1,5× tobbet kap az eloirtnal.
2015. ápr. 13. 13:01
 4/12 A kérdező kommentje:
4 eves.
2015. ápr. 13. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2015. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pro Plan performance.
2015. ápr. 13. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Felülről általában csalós a kép. A jó kondíciónál a lengőborda kitűnik a szőrzet alól. A csípőcsont láthatósága, vagy nem láthatósága sokkal inkább a hátsó fél gyengébb izmoltságát jelenti, mint a soványságot, ha máskülönben a bordák csak tapinthatóak, de szemmel nem láthatóak.
2015. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Latszanak a bordak, meg ma fesules kozben szinte beleakadt a kefe a bordakba.
2015. ápr. 13. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem enyhén sovány. Pláne, hogy tél után vagyunk, tehát ilyenkor még a bundájuk által is nagyobbnak tűnnek(legalábbis a mi kutyáink most még nem kezdtek el vedleni, gondolom a te kutyusod sem vedlett idén)

Mi kizárólag nyers húst adunk nekik, makk egészséges mindannyiuk és tökéletes formában vannak :)

Hentesnél véve a csontosabb, kevésbé szép darabokat nagyon olcsón ússza meg az ember, mi 4-5 kilogrammot szoktunk venni kb. 300 forintért :)

Sokkal táblálóbb, mint a bolti por alapú vacakok.

2015. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég soványnak tűnik. Én a helyedben több tápot adnék neki és mellé még húst is.
2015. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!