Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki messziről hozta el a...

Aki messziről hozta el a kiskutyáját az hogy oldotta meg a kicsi szükségleteit? Sokszor megálltatok?

Figyelt kérdés
Vagy hogy?

2015. ápr. 13. 19:48
1 2
 1/12 piriiiii ***** válasza:
100%

Mit jelent a messziről?

Én 11 hetesen hoztam el az enyémet úgy 50-60 percnyi úttal, nem álltunk meg egyszer sem, és egészen jól tűrte a kiskutyus az utat, kiszálláskor hányt egyet.

2015. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem olyan messziről kb 60 km-ről hoztuk el,semmi baja nem volt! :)

Egyszer álltunk meg vele!

2015. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Maxitabi ***** válasza:
100%
Kocsiban,boxban hoztuk (250km),ki volt bélelve takarókkal.. 2x megálltunk-nem volt semmi, végig aludt szinte. Aztán 80 km-rel a cél előtt telihányta a boxot,de nem pisilt-utána már nem volt gond...
2015. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyeld a kutyát. Ha igénye van jelzi. Az egyik hátso ülést takard le fóliával, arra törülköző, arra a kutya. A segítő figyeli a kutyát a másik hátsó ülésről
2015. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két órányit autóztunk vele, félúton megálltunk.
2015. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én vagy 5órát utaztattam az enyémet, minden eshetőségre felkészülve egy kartondobozt az anyósülés elé tettem ,bele egy nagy frotir törcsi,vittem még egy kistálat ès egy üveget amibe kértem vizet a tenyésztőtől. Az út simán ment egyszer álltunk meg ivott pisilt aztán mentünk is tovább. Sok szerencsét és jó kutyizást kívánok!
2015. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is több mint 100 km-ről hoztuk. Egyszer álltunk meg egy kútnál, ott mászkált egy picit meg ivott.
2015. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. ápr. 14. 07:10
 9/12 anonim ***** válasza:
2.5 órányi autóút volt, nem igen akartam megállni vele autópálya mellett, meg a pihenők parkolójában sem, mert még nem voltak oltásai. Ölben utazott, kicsit dünnyögött, de kibírta. Nem is hányt.
2015. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2-2,5 órát utaztunk vele háztól-házig. Megkértem a tenyésztőt, hogy az indulás előtt ne adjon neki enni 3 óráig, hogy ne legyen hányás. Mielőtt elindulunk megvártuk, hogy pisiljen, így nem álltunk meg. Nem hányt, nem pisilt be. Mi ketten mentünk érte, az anyós ülés lábánál volt takaróval letakarva és úgy ültem, hogy ne érje el a műszerfalat vagy a sebváltót. Semmi gond nem volt, aludt és játszott vagy a térdemre támaszkodva nézegetett egész úton.
2015. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!