Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német juhászkutyámmal ha...

A német juhászkutyámmal ha sétálok akkor ő mellettem mindig felkunkorított farokkal sétál. Miért van ez?

Figyelt kérdés
ez mit jelent?
2015. ápr. 13. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti h imad veled setalni
2015. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hibás a faroktartása :))
2015. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utána néztem 2féle dolog miatt lehet 1 mint az első írja nagyon örül , kettő nagyon figyel valahova "vadászik"
2015. ápr. 14. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossz helyen néztél utána . A test fölé kunkorított farok általában azt jelenti: ide figyeljetek, itt én jövök, mindenki másnak lapítás. Vadászás közben nincs emelt farok. Lapulás van, minél közelebb a földhöz.
2015. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es tehát dominancia jele? akkor ezzel mit tudok kezdeni ?
2015. ápr. 14. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Van vele más gondod a séták alatt, mint a faroktartása? Ha nincs, akkor semmi dolgod vele.
2015. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nincsen nem húz szépen sétál amúgy nem mindig kunkoritja test fölé azt csak akkor ha kutyát lát de nem feszíti a porázt és nem is bántaná. de a kunkorodás azért mindig megvan séta közben neki csak nem test fölött hanem csak szolidan.
2015. ápr. 14. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk annyira kunkorodik a németjuhász farka, mint egy szánhúzóé, akkor biztos, hogy nem dominancia, hanem keverék. De mivel nem tudom, hogy nálad a kunkorodás mit jelent, így nehezen tudom ezt megmondani... nekem is volt németjuhászom és olyankor volt a farka magasabban mint a háta, amikor épp dominálni próbált egy másik kutyát, vagy nagyon felfigyelt valamire, de ez nem egy állandó jelenség volt végig az egész séta közben, szóval valami nem stimmel.
2015. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tks tehát biztos nem keverék
2015. ápr. 14. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne azt nezd, hogy hol tartja a farkat. Ha normalisan viselkedik, barhonnan behivhato, letilthato, akkor teljesen mindegy, hogy all a farka.
2015. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!