Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy ket kutyusom, az...

Van egy ket kutyusom, az egyiket most kaptam, meg csak 8 hetes. A ket kutya miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

A nyolc hetes kutyus egy nj.

A masik pedig egy 2 eves Cocker.

Az van,hogy elvannak jatszanak,de mikor simizem oket,a cocker morog a kiskutyusra.Etetesnel is morog ra,es szerintem meg is tamadna,de csak ekkor,kulonben imadjak egymast mindig jatszanak,egyutt alszanak stb.


2015. ápr. 14. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A cocker irigy,ilyenek a kutyak.Meg kell tanulnia hogy nem szabad bantsa es el kell fogadja,hogy rajta kivul meg van egy kutyus. Miota van meg a pici?
2015. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 napja es mind a ket kutya szuka.
2015. ápr. 14. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:

elozo vagyok: szerintem meg nem szokta meg. Vagyis hat eddig o volt az egyeduli kutya, most fura neki hogy mast simogatnak,massal foglalkoznak es nem vele.

Figyeljetek oda,hogy ne hanyagoljatok el a cockert.

2015. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Etesd őket külön. Hogy ismerkedtek meg? Nálatok? Mert ha igen, akkor az sem volt jó ötlet, hiszen egy idegen kutyát vittetek a már meglévő területére.
2015. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még valami: mennyit sétáltatjátok, és mennyire szocializált a cocker?
2015. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bevittük az udvarba a cockerhez és annyi.Amúgy nagyon jól szocializált,idegen kutyákkal kedves,játszana,ahogy a kiskutyával is csak etetéskor simizéskor morog rá.
2015. ápr. 14. 11:57
 7/8 A kérdező kommentje:

Naponta sétálunk.

Ilyenkor járunk főleg a Tiszára,hogy ússzon egyet.

2015. ápr. 14. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítsd le a spanit nagyon gyorsan. Meg kell tanulnia, nem ő az egyedüli innentől, akit simogatsz, etetsz.
2015. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!