Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerámia kés darabjától lesz baja?

Kerámia kés darabjától lesz baja?

Figyelt kérdés
Barátomnak mondtam, h vágja ketté a csirke lábat, 2 kutyának, erre beletörte a kerámia kést. Aztán én kézzel kettétörtem és odaadtam a két kutyának, de egy kis darab kerámia késdarabka benne maradt a csirkében valahol, én átnéztem, de nem találtam, csap alatt teljesen lehámoztam a csirkelábról mindent és nem volt benne a kés darab. Odaadtam a combot a kutyáknak. Aztán barátom ordítozott velem, hogy mekkora hülye vagyok most meg fog dögleni valamelyik kutya, aki megette, mert hogy nem repült el a késdarab. De egyébként egy olyan nagyon pici darab pattant le a késből. Most akkor mit csináljak? Még most is kiabál.
2015. ápr. 15. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Zsenialis otlet volt csontot vagni keramia kessel, btw...

Amugy, max a eletol lehetne baja, de nem lesz.

2015. ápr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:
25%
A csirke csonttól nagyobb baja lehet, szilánkosan törik és kiszúrja a beleit elméletileg nem volna szabad kutyának adni, embert is láttam kórházban csirkecsont miatt, max macskának lehet csirkecsontot adni.
2015. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most combot vagy lábat? Jó esetben nem lesz semmi, legrosszabb esetben pedig lesz baj. Csak színhúst vágj kerámia késsel, nem kemény dolgokra van kitalálva.
2015. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert az is egy jo kapcsolat lehet, ahol a pasi csontot vag keramiakessel, aztan veled orditozik...
2015. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, ha valami nem sikerül neki, bedühödik mint egy bolond, aztán rám fog mindent, végül úgyis nekem kell megcsinálnom. Olyankor megbánom, hogy megkértem bármire is. A kiabálást meg csak akkor hagyja abba, ha meg sem szólalok közben és ráhagyom, hogy neki van igaza. Ezt a jó tulajdonságát az apjától örökölte, az is ilyen vehemens, könnyen felkapják a vizet. Én inkább lenyugtatom, nehogy nekem szívrohamot kapjon. A kés meg nem érdekel, hogy eltört, majd veszünk másikat.


A kutyák jól vannak szerencsére. A comb csontot csak akkor nem lehet odaadni, hogyha az meg van főzve. Nem? Nyersen nem törik úgy szilánkosra.

2015. ápr. 15. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyersen oda lehet adni!
2015. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fozve sem gond a csont, sutve nem szabad. Csak a pontositas kedveert.
2015. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!