Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? (daganatos a kutyám, többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve van Szuzi hasán egy pukli. Nemrég elvittük orvoshoz, és az orvos azt mondta, hogy emlődaganatos. Azt mondta, hogy jóindulatú egyenlőre, de meg kell műteni. Amikor kérdeztem azt mondta, hogy 10000ft. De van egy ismerősünk, akinek hasonló baja volt, és szerinte a 10000ft után még vissza kell menni ellenőrzésre, stb..., és így már jóval több, mint 10000ft. Tudnátok tanácsokat adni? Tapasztalatok?

2015. ápr. 15. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Most egy picit megijesztettél nekem is van a kutyámon az oldalán egy kis pukli nem nem is inkább azt mondják sokan zsírmirigy ez baj??? :OOO
2015. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed az orvost, az utókezelés mibe fog kerülni.

Ha nem műtteted meg, később sokszor 10 ezerbe fog kerülni és rá is mehet a kutyád.

2015. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10000 Ft egy műtétért elég jó árnak számít. Na halogasd, ha azt mondta, hogy műteni kell, nehogy nagyobb baj legyen! A műtét utáni kezelés, azaz a varratszedés benne szokott lenni a műtét árában.
2015. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

10E nem sok egy műtétért, sőt. Altatás, infúzió, szövettan meg minden. Nekem inkább gyanús lenne, hogy miért ilyen olcsó. (Persze függ a kutya méretétől is.)

De szerintem az a tuti, ha rákérdezel a dokinál, hogy ebben benne van-e a szövettan ára meg a többi.

2015. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 10000 ft valóban nem nagy pénz egy műtétért, és az a varratszedést is szokta tartalmazni. Miből állapította meg, hogy jóindulatú? Merthogy azt csak a szövettan bizonyítja be biztosan. Utókezelések pedig nem igen vannak, a daganatos szövetet eltávolítja aztán kész. De kérdezd meg a dokit. Mondjuk engem akkor sem érdekelne, ha egy nulla még mögötte lenne, ilyen "kis" összegnél meg pláne nem (mert azért állatorvosnál én 8-10 ezret otthagyok, ha menni kell...), szerintem egy nagyon jó áron dolgozó dokit fogtál ki.
2015. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiegészítésként, immunerősítésként adj neki kutya-Béres cseppet.
2015. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzMHZs ***** válasza:
Az én kutyámat januárban műtötték, az oldalában volt egy szövetcsomó, a szövettanból kiderült, hogy injekciós szövődmény. 16000 volt maga a műtét, 6000 a szövettan, meg előtte rengeteget jártunk vizsgálatokra, míg eldőlt, mi legyen a csomóval. De most semmi baja, nem kell azon aggódnom, hogy mi is az, rosszindulatú-e vagy sem, nőtt-e, fáj-e stb. Egészséges és ez mindent megért.
2015. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg lett műtve, most már jól van :)
2015. ápr. 28. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, jobbulást kívánunk neki! Jó, hogy túl vagytok rajta.
2015. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Okosan döntöttél.:) Jobbulást neki.;)
2015. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!