Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérnék 4 fős...

Dr. Kecske kérdése:

Segítséget kérnék 4 fős család vagyunk 2 felnőtt 2 gyerek (egy fiu egy lány) olyan kutyát keresnénk aki kissebb mint egy labrador de nagyobb mint egy tacsi bírja a strapátszőre ne hulljon! Tudnátok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Plüss.

Minden kutyának hullik a szőre. Van, amelyiknek nem nagyon, de az meg ritkán strapabíró, bár konkretizálhatnád, hogy mit kellene bírnia. Ahogy azt is, hogy ti mit tudtok nyújtani a kutyának, ugyanis neki is vannak igényei.

2015. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom akkor úgy fogalmazok hogy ne nagyon hulljon a szőre eddig tacsink volt az tökéletes csak kicsi és túl nagy a mozgásigénye
2015. ápr. 18. 19:02
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Stafford.

A szőre ugyan hullik, mint minden kutyának, de legalább rövid :-)

Megfelelő normális neveléssel (ami minden kutyának kell), tökéletes családi kutya. Híre ellenére.

2015. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
37%
rövid lábú labrador..
2015. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
elmehettekegy menhelyre és ott választani, az kérdés öleb kell vagy olyan aki azért játszik a gyerekekkel is, de míg kölöky kb 2-3 éves koráig sokat mozognak idősebb korukra csillapodnak le, sok középtestű kutya fajta van, de a keverékek egészségesebbek a mancsát kell nézni h mekkora ha nagy már kölyönként is akkor nagyobb testű kutya lesz, de most sok kölyök kutya vana menhelyeken nézzetek be
2015. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
spániel, foxi, puli
2015. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az jó lenne ha játszana a gyerekekkel és az alatt hogy bírja a strapát azt értem hogy túrázik a hagyekben is velünk ha kell.
2015. ápr. 18. 19:12
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyire nincs ötlet,menhely.
2015. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
westy vagy westie(nem tudom hogy hogy kell leírni :D) nem nagy, nem kicsi, nem nagyon hullik a szőre ésatöbbi..
2015. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A spániel az jó lenne csak röviddebb szőrű kéne
2015. ápr. 18. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!