Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vicces kutyas tevhiteke...

Milyen vicces kutyas tevhiteket hallottatok eddig?

Figyelt kérdés

Ugye a kutyakhoz mindenki "ert", ugyhogy az utobbi 10 evben, miota kutyazom, rengeteg hulye tevhitet hallottam, de ez a ketto viszi a palmat:

Tinilany oktatja a pasijat a kutyakrol:

"Ha hazorzo kell, vegyetek francia bulldogot! Az olyan kicsi, hogy a betoro nem latja, hogy hol van es ezert nem tud vedekezni ellene."

A masikat a minap hallottam:

"Nem engedem, hogy megpusziljak a kutyamat, mert en nem akarom puszilgatni, de ha egyszer valaki elkezdi, akkor mindig puszikat fog kovetelni es ez elrontja a kutyat."


Ti talalkoztatok ilyenekkel?


2015. ápr. 19. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg ehez hasonló hülyeséget hallottam már. Nem emlékszem pontosan h miket de majdnem minden sarkon hasonlókat hallani. :)
2015. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad húst adni neki, mert attól megvadul.

A komondornak csont nő az agyába, és megtámad mindenkit.

Életében legalább egyszer át kell élnie a szülővé válás élményét, különben depressziós lesz.

2015. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csicsilove ***** válasza:
100%
Nekem ezt mondták: Nem tanítjuk meg a kutyánkat feküdni, mert már is is kicsi! XD
2015. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam durvábbak voltak.

Papám mondta hogy csak akkor fog tisztelni a kutya ha söprűvel ütöd :(

Anyum:Van egy amstaffunk és talán volt 10 hetes amikor 1.látta és apumat felhívta hogy Pitbullom van meg fogja támadni a kislányom :) Azóta apu jön és nincs olyan hogy ne játszana vele egy félórát :)

Favorit nálam okoskodó ismerősöm nézi hogy milyen kutyája legyen erre megszólal hogy a puli megy a komondor ugyan az a 2 csak az egyik mini a másik meg nagy .......sokkot kaptam!!!

2015. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Husky: csak akkor husky, ha kék szeme

Pit bull: előtör belőle 2-3 éves korában az ösztön, és kinyírja a másik 2 kutyámat... Ez annyiban igaz, hogy most 2 és fél év körüli a gyepiről hozott pitem, eddig álomkutya volt, mostanában kicsit önállósította magát, kevésbé hallgat rám. Támadni viszont soha senkire nem támad, agresszívan viselkedő kutyákra sem.

2015. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, meg johetnek.

Kispalikee: engem arrol akarnak meggyozni, hogy a kutyam nem nemet juhasz. Fekete-cser munkavonalu es nem lehet meggyozni az embereket, hogy attol, hogy nem ugy nez ki, mint Rex felugyelu, meg igazi nemet juhasz.

2015. ápr. 19. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj kérdező, én nem tudom megértetni az emberekkel, hogy az enyém nem skót juhász. Még csak nem is hasonlít :D

Az én kedvencen eddig az volt, hogy ha egyszer jutalomfalatot kap a kutya akkor többé nem fog rám hallgatni, csak ha kaját kap.

2015. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha fekete a kutya szájpadlása, akkor biztos, hogy fajtatiszta.

2. Ha egy fajtatiszta szuka kutya egyszer más kutyával párosodik, akkor már nem lehetnek fajtatiszta kölykei.


és az örök kedvencem:


A kutya a kertbe való!

2015. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc elméletem eddig az volt, hogy a német juhász fajtamentés azt csinálja, hogy összeszed mindenféle szapis német juhászokat, és pároztatja őket, hogy ki ne haljon a fajta. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek... :)
2015. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A szuka utolsó alma mindig "rosszabb", mint az előzőek.
2015. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!