Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi kutyát szeretnék,...

Menhelyi kutyát szeretnék, hol nézhetnék még szét ha megvannak a magam kritériumai? Esetleg ha tudtok linkeljetek!

Figyelt kérdés

A nem fontos, de általam favorizált külső adottságok: kisméret, maximum akkora mint egy spániel. Fekete kevés fehérrel, esetleg krémszínű félhosszú, vagy drótos bunda. De a rövidszőr sem hátrány. Felálló fülek.


A fontos kritérium ami alapján döntök: ne legyen ilyen tacsis testalkata, másfél évesnél ne legyen idősebb de a legjobb az ilyen 5-8 hónap körüli kor volna. Mindenképp barátságos kutya legyen, nembaj ha picit tartózkodóbb és legyen energikus, sportolásra alkalmas. Igazi kis pörgettyű, aki alkalmas kutyás sportokra.


Na ilyen kutyát keresnék, menhelyit vagy valami utcáról felszedett kidobott kutyust. :)


2015. ápr. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
egyéb kívánság?
2015. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Budapesten..?

2015. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik menhelyre ha bemégy,találsz.

Nézd meg az Illatost,Noét,Rexet,Árvácskákat...és ez csak pár ami mosz eszembe jutott.

Hová valósi vagy?

2015. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hol élsz..

melyik megyék jöhetnek szóba?

2015. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haha...Menj el akármelyik menhelyre és tuti egy teljesen másmilyen kutyába fogsz beleszeretni.


Illatos úton rengeteg spániel méretű sportos keverék szokott lenni.(Én is onnan hoztam kutyát.) Csak az a baj, hogy az Illatoson vagy a menhelyeken nem mindig derül ki melyik kutya mennyire "sportos". Lehet, hogy a kennelben vagy a kifutóban csak ellötyög, na de ha elviszed kocogni akkor meg simán lefutja sprintben a Maratont :D


Én tarka-barka, öregebb, nyugis, vékony testalkatú kutyát akartam. Olyan kisebb pincser vagy beagle formájút. Haha... Erre egy fekete,tömzsi, nagyon izmos, pörgős kamasz pokolfajzattal jöttem haza :D És erősen bull jellegű (ami azért is érdekes, mert sose szerettem a bull típusú kutyákat).


Valahogy nála éreztem, hogy "őt kell haza hoznom", mert ha én nem viszem el tuti jó sokáig ott fog rostokolni. Tipikus elmegyek mellette annyira semmilyen kinézetű kutya, én észre se vettem, tesóm szólt, hogy jé, ebben a kennelben is fekszik egy kutyus :D.


Azóta nekem is fel kellett pörögnöm, hogy ő boldog kutya lehessen, kicsit kolbásztestű (egy tacsi valahol befigyelt a felmenők között), de pont az a kis pörgettyű, amilyet te is szeretnél. Simán lefutja az agarakat, meg pattog föl-le az akadályokon, kötélhúzásban meg verhetetlen :D

2015. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!