Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bringás kutya utãnfutó...

Bringás kutya utãnfutó tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mennyire borulékonyak?Mennyire nehéz velük közlekedni?Bármilyen tapasztalatot,tippet megköszönnék.
2015. ápr. 20. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodt kutyával használd és jól zárd be,mert ha szétkapja drága lesz megcsináltatni. Gyakorolj vele kutya nélkül,főleg a fordulást. Tegyél bele valami nehezéket eleinte és csak ha érzed a hosszát és a súlyát akkor az ebet.
2015. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszokták a boxot,ezzel nincs gond,csak van,ahol írnak borulásgátló rendszert,van ahol nem.Két kutya utazna benne.Meg annyi féle van.A trixit meg a doggyt nėzegettem.
2015. ápr. 20. 10:04
 3/7 SzMHZs ***** válasza:
100%
Nekem magával a szerkezettel nem volt bajom, sőt a kutyámnak se - egészen addig, míg el nem indultunk. Megvettem, beszoktattam, itthon abba is aludt, magától ment bele. De amint elindultunk, elkezdett vonyítani. Autóban soha semmi baja nem volt, ebben a szerkezetben is csak addig, amíg mozgott vele. Csinálhattunk akármit, egyszerűen nem bírta, így eladtuk az utánfutót. Borulásveszély nem volt, elég stabil cucc volt, fordulni is jól lehetett vele, csak persze figyelni kell, hogy jóval hosszabb a járműved.
2015. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen márka volt?nėzegetem a magyar webáruházakat,de elég korlátozott a kínálat,meg hiányos a leírás.A no name termékeket meg nem nagyon merem bevállalni.
2015. ápr. 20. 22:22
 5/7 SzMHZs ***** válasza:
100%

Valóban elég kevés a választék. Nekünk pont ilyen volt: [link]

Igen masszív, stabil cucc volt, érdemes egy párna az aljába, mert az nincs viszont benne. Nem tudom, mekkora kutyákat akarsz benne vinni, de biztosan van nagyobb teherbírású is. Amúgy érdemes külföldi oldalakon körbenézni, ebay, ilyesmi. Ha olcsóbb nem is, de a választék nagyobb.

2015. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,nézegettem ott is.Eddig ez a legjobb ár amúgy.Csak nehéz eldönteni,hogy elég egy olcsóbb vagy vegyen az ember másfélszer annyiért,tényleg számít e a márka.Amúgy két tíz kilós kutyát szeretnék szállítani benne és sokat megyek bringával.
2015. ápr. 21. 12:22
 7/7 SzMHZs ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ez nektek simán jó lenne. Jó nagy belül, elfér benne a két kutya :) Ez borulni egyáltalán nem tud, sőt, ha a bicikli eldől, akkor sem borul az utánfutó, úgy van megcsinálva. Szerintem ez egy olyan dolog, amin kár spórolni, mert egyszer kell megvenni, de jobb, ha tartós. Még esetleg lehet nézegetni vaterán is, használtan más oldalakon, de sajnos azok sem sokkal olcsóbbak, akkor már lehet jobb az új.
2015. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!