Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vagy westi? Melyiket...

Csivava vagy westi? Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy egy budapesten a negyedik emeleten lakom a kislányommal már van egy yorkink de a lányom nagyon szeretne mégegy kutyát már minden megvan csak nem tudunk dönteni hogy westi vagy csivava legyen.

Ha ajánlotok vmi más kutyafajtát azt is megköszönném.Gyors válaszokat kérek:)


2010. febr. 21. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
más kutyát...pl. spániel
2010. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csivava! Nekem volt egy csivavám, tündéri kiskutyus volt, mindig körülöttem tekergett, szerette a családot, a gyerekeket és azokat, akik serették őt is. Nagyon hálás kikutya, ráadásul intelligensen viselkedik. Én csak ajánlani tudom őket!! ;) :) (L)
2010. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*szerették (bocsi, elírtam)
2010. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
először is bocsi a kérdésem elején az "egy"szót ne vegyétek figyelembe másodszor csakis kicsi kutyát szeretnénk
2010. febr. 21. 17:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Westie. A csivavánál sokkal cukibb. És kiskorában(nagykorában is) tündéri.
2010. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
westie! Barátságosak,okosak,játékosak. A csivavák gyakran agresszívak.(persze vannak kivételek)
2010. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

2 kutya közül a wesitiet jobban szeretem,de a te heledben csivavát vennék.De a 2 fajta teljesen más össze se lehet őket hasonlitni ezért is az a megérzésem,hogy kinzésről választottad a 2 kutyát.de lehet,hogy nem jól érzem :).mindegy.Nézz utána a két kutya jellemének és azonnal rájösz melyik is való inkább nektek.De egy menhelyre is benézhetnétek,veszteni nem fogtok.

Tudom,hogy semmi kööm hozzá,de egy panelba 2 kutyát tartani?Nevelni?Sétálni vinni?STB..mennyit vinnétek sétáni?Nem lebeszélni szeretnélek,de nem elég azt az egy kutyust eltartani??

2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha már van kutyátok minek még egy kutya a 4. emeleti lakásba? Két kutya már szokott veszekedni, verekedni is, éjjelente gondolom nem velük szeretnél bajlódni? A szomszédok sem... Szerintem egy plüsskutyát vegyél a lányodnak.
2010. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
westi:)
2010. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Papillon! Ha tudsz szerezni, mert Mo.-n nem tudok tenyésztőt.

Yorki mellé a kettő közül mindenképpen csivava, de hosszúszőrű.

2010. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!