Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit ér egy BH1 vizsgával...

Mennyit ér egy BH1 vizsgával rendelkező németjuhász?

Figyelt kérdés
Úgy értem pénzbe, ha az oktatók házhoz, ill. telephelyre mennek.
2015. ápr. 24. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
És mit csinálnak a háznál ill telephelyen?
2015. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Most venni akarsz vagy eladni, esetleg azt szeretned tudni, hogy mennyibe kerulne bh-ra felkesziteni?
2015. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok se venni, se eladni. Pusztán kíváncsi lennék mennyit ér a kutyám.

Januárba hoztam ki az Illatosról, márciusban vizsgázott. Mivel a cégünk állta az összes költséget, így nem tudom mennyibe kerülhetett, az egész vizsga a felkészítéssel együtt. Csak sac per kb. összeg érdekelne.

Hangsúlyozom, nem akarok megválni tőle, mert nagyon szeretem, és vele dolgozok.

Ő egy teljesen nyers kutyi volt, és rengeteg munkám van benne, és borzasztó hálás csajszi. Igazi munkamániás németjuhi. :-)

2015. ápr. 24. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
A Bh nem sokat emel a kutya értékén. Bármilyen kutyával némi munkával meg lehet csinálni a vizsgát.
2015. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a vizsgát kérded, már leesett. Házhoz járás nagyon sok pénz. Alkalmanként fizetendő. Ha vállalni szoktak kutyát vizsgára felkészíteni, szerintem a legolcsóbb is kb 60 ezer .
2015. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uh! Az nagyon sok pénz. Köszönöm erre lettem volna kíváncsi.

Lehet másoknak nem sokat ér egy sima bh. s kutya, de szerintem ha az anyagiakat nézem azért nem olcsó mulatság. A másik szemoontból nézve, ha valami netán történne munka közben, pl. egy esetleges sérülés, akkor így tudok mire hivatkozni. :-)

2015. ápr. 24. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Otthon is meg lehet tanítani az anyagot a kutyának, csak ismerni kell. Akkor csak a vizsgadíj a költség.A BH vizsga csak az alkalmazásodhoz feltétel a munkáltatódnál. Kutyával való munkánál vannak szabályok, mit tehet a kutya, mit az őr.
2015. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. A vagyonőri vizsga tartalmazza mindezt. 12 éve vagyok benne. Első kutyám akivel 10 éve vizsgáztam, még mások voltak a módszerek is, amivel felkészítettük, meg az árak is.
2015. ápr. 25. 04:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, akinél már 1-es vizsgát kérnek .

Van, ahol BM-eset. Ahány munkáltató, annyi feltétel.

2015. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk azt akarta a megbízó. Csak el lett neki magyarázva, hogy az nem az őrök fizetéséhez való. A BM vizsgát évente újítani kell. Igaz akkor közterületen is lehet a kutyákkal dolgozni, de nekünk ilyesmire nem is lenne szükség. Jaah meg úgy tudom, hogy akkor kutyavezetői vizsgát is le kéne tenni.
2015. ápr. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!