Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi az eselye...

Szerintetek mennyi az eselye annak, hogy 3 kutyaval (2 bolognese es egy kozepes testu keverek) talalok kiadó lakast?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ hol
2015. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100%, csak azt nem lehet kiszámítani, hogy mikor sikerül :) Ha van időd kivárni, amíg szembe jön veled a tökéletes kutyabarát albérlet, akkor szembe fog jönni.

Én egy német juhász keverékkel kerestem sokszor albérletet, volt olyan, hogy az ingatlanközvetítő dumálta rá a kutyától amúgy rettegő tulajt, hogy jó lesz az; annyi volt csak a kitétele, hogy amikor jön elszámolni, akkor csukjuk ki az ebet az erkélyre. Most ugyanezzel a kutyával és egy pittel lakom albiban, ez konkrétan az első lakás volt, amit megnéztünk (pár hónap félig aktív keresgélés után, nem siettünk), és rögtön tuti lett, előttünk laktak itt kaukázusival is.

Szokott segíteni, ha rögtön elmondod, hogy jól nevelt kutyák, a mostani helyen sem ugatnak soha, a szomszédoknak nincs panaszuk rájuk, szobatiszták, nem rombolnak, napközben alszanak, satöbbi.

2015. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is találni a nehéz, hanem mikor utána a 'jóindulatú' lakók hívogatják a főbérlőt, hogy büdös a kutya, hullik a szőre, ugat, harap, plusz képzelj hozzá csomó egyéb indokot. Szóval marha kellemes...

Egyébként én 3 nagyobb kutyával találtam többször is, szóval nem lehetetlen. A várostól is függ, pl. ahol én lakom, lakáshiány van, hülyék lennének kutyásnak kiadni, ha van nem kutyás is.

2015. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!