Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak az ivartala...

Milyen tápot adjak az ivartalanított kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy ivartalanított labradorom aki picit duci és most fogyókúrába kezdünk! Több mozgás, kevesebb táp. Eddig happy dogot evett de mondták, hogy váltsunk tápot! Mit ajánlasz?
2015. ápr. 25. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, kutyáknak a BARF étrend lenne a normális és egészséges.


A rossz minőségű tápok pedig hasonlóan az emberek takarmányához, olcsóak de fogyasztásra majdnem alkalmatlanok (gabonatartalmuk vagy más összetevőik miatt).


Tudom, hogy vannak minőségű tápok, viszont ezek mintha a normál élelem, nyersanyag árnál irracionálisan drágábbak lennének (-> húsnál, zöldségeknél, tojásnál jóval drágábbak)


Tehát én nem tápoztatnék kutyusokat, de ez csak az én véleményem.

2015. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a happy dognak a light tápja szerintetek jó?
2015. ápr. 25. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ezekre gondolsz, nem is tűnnek annyira rossznak, de továbbra is ételpárti és nem ilyen kukoricás akármipárti lennék. De ha már táp, szerintem ezek nem tűnnek rossznak, emberként mondjuk megenném. Bár nem eszem, mert zöldség és hús, nálam ez az alap.


[link]


[link]

2015. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brit prémium. Az én német juhászom ezt kapja, nagyon jól bevált.
2015. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Pro Plan-nal etetek már évek óta,nálunk ez a márka vált be.
2015. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk a Hill's jött be.
2015. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Josera Balance
2015. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!