Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék Győr-Moson-Sopron...

Hol tudnék Győr-Moson-Sopron megyében újfundlandi vagy bernáthegyi kiskutyát venni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy szóval : Sehol. Ha fajtatiszta kutyát szeretnél tenyésztőtől, akkor ki kell mozdulni otthonról. Tudom nem egyszerű dolog az ország ennek a csücskében lakni (Győri vagyok). Gondolom még tenyésztőtől nem vettél még kutyát, különben ezt nem kérdeznéd meg. Első nekiugrásnak olvasd el ezt: [link]

Van taglista is, ott láthatod, hogy a tenyésztők közül csak kettő lakik a közelünkben (Szfvár és Esztergom).

De a távolsággal ne , ismétlem ne foglalkozzál, ha jó kennelből akarsz vásárolni. Főleg amennyi pénzt elkérnek.

2010. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem:) és újfundlandi? mert igazából azt szeretnénk venni nagybátyámnak :) tudom, hogy az ár megállapodás szerint megy, de kb. mennyibe kerül egy fajtatiszta egészséges újfundlandi kiskutya?
2010. febr. 21. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Újfundlandi kennelek: [link]


Az a baj, hogy az ár fix és a tenyésztő dönti el mennyi (szép 6 számjegyű összegre bátran gondolhatsz).

Nem piac, ahol lehet a kutyára alkudni. Ilyen helyeket nagy ívben kerülni kell, mert ott valami nem stimmel.

Ha rám hallgatsz inkább bernáthegyit veszel, ők nem annyira szedett-vedett társaság. Most néztem az újfulandik oldalait, én biztos egyiktől sem vennék kutyát.

2010. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, sajnos én is így láttam :S

csak nagyon szeretnénk nagybátyámat meglepni egy kis újfundlandival, mert régebben volt neki egy amit imádott,de az 'okos' emberek megmérgeztek :(

köszönöm a segítséget:)

egyik ismerősünktől majd megkérdeznem akitől az előző is származott, hogy lesznek-e kölykök. tenyésztő és az előző kutyus is tökéletes volt.:)

2010. febr. 21. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Élőlényt nem szabad ajándékozni. Megveheted neki te, de előbb mindenképp beszéld meg vele.

Ha az előzőt megmérgezték, az új kutyát nem fogják? Ezt is végig kéne gondolni.

Tényleg tudsz finanszírozni egy százezres ajándékot a nagybátyádnak?

2010. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ő mondta, hogy szeretne kutyust..:)

a szomszédok akik voltak ők elköltöztek, szerencsére.

összerakjuk a pénzt rá:)

hatalmas udvaruk van és rendesen eltudják látni..:)

2010. febr. 22. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Így teljesen rendben van, sok boldogságot a leendő kutyushoz :). Előző voltam.
2010. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget:)
2010. febr. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!