Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak milyen idős...

A kutyáknak milyen idős korukig lehet kupírozni a fülüket?

Figyelt kérdés

Persze nem Magyarországon csináltatnánk.

Dobermannról van szó


2015. ápr. 26. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Semeddig. Görény szokás. De ha mégis megcsináltatnád a kutyusnak, utána gyere el hozzám, szívesen kupírozlak majd téged. Legalább hasonlítani fogtok.
2015. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De kemény vagy, mint a kád széle:D utoljàra 14-15 éves koromban, kb 40 kilósan próbáltam a neten isneretleneknek kemènykedni, ha jól sejtem te sem lehetsz több.:) köszi, feldobtad a reggelem!
2015. ápr. 26. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Minél előbb, annál jobb. Pontosan nem tudok kort írni, de mindenképpen addig, amíg növésben van. Legjobb még a fogváltás előtt, 3 hónapos kor körül.
2015. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már törvény tiltja a kupírozást.
2015. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

Tudom hogy itthon törvény tiltja, azért megyünk màshovà

2015. ápr. 26. 08:28
 6/9 anonim válasza:
Én a helyedben nem tenném!
2015. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
a legjobb 8 hetes korban elvégeztetni, de a maximum a 12 hét. Annál tovább nem szabad várni, nehezebben is gyógyul, a kutya is többet piszkálja.
2015. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobinál minél hamarabb, annál jobb. A kutyámnak 5 hónaposan lett vágva, bár egészen más fajta és kis rövid füleket vágnak nekik.
2015. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A dobermann vágott füllel - farokkal dobermann!!! Nem az volt a kérdés h szabad e vagy sem!!!

4-5 hónaposan is lehet még...

Kivel csináltatnád? Jöhet priviben!

2015. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!