Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lakásban tartott német...

A lakásban tartott német juhászkutyának nincsen melege?

Figyelt kérdés
Akik eleve a lakásban tartás ellen vannak, és azzal jönnek, hogy a német juhászkutya tartása lakásban kínzás, kíméljenek, mert minden a kutya lemozgatásától függ. Itt nem ez a kérdés. Akik lakásban tartják ezt a fajtát, (nem a hosszú szőrú ónémet változat, hanem a normál) hozzájuk szól a kérdés: a két rétegű szőrzettől nincs a lakásban melege a kutyának, ez nem okoz gondot?

2015. ápr. 26. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerteshazban lakok de bent vannak a nemetjuhaszaim a hazban. De surun elofordul hogy meleguk van de akkor keresnek maguknak lakason belul huvosebb helyet meg isznak egyet es ennyi. Telen a kajha elott szoktak fekudni es addig ott fekszenek meg nem log a nyelvuk..
2015. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira van melegük, mint a rövid szőrű társaiknak. Nagy melegben minden kutya liheg, igyekszik hűvösre húzódni, akár kinti, akár benti.
2015. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hallottam olyan emberről, akinek a nj-nak annyira melege volt a lakásban, hogy az erkélyre költöztette ki. :S Én német juhászt szeretnék következő kutyának majd egyszer, mert imádom ezt a fajtát minden tekintetben, nagyszüleimnél is ilyen kutyák voltak, (jelenleg más fajta keverék van nekem) de tudom, hogy kertes házat nem engedhetek majd meg magamnak, lakásban lesz. Viszont aggaszt, hogy vajon nem lenne-e túlzottan melege.
2015. ápr. 26. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Télen szokott melege lenni, de inkább a szobában marad, pedig kimehetne az előszobába a hűvös járólapra. Talán annyi a "gond", hogy ilyenkor eléggé hullik a szőre.
2015. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy volt ismerős, aki 2 nj-t tartott panelban..
2015. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!