Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet fegyelmezni egy...

Hogyan lehet fegyelmezni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
A barátnőmék vettek egy kiskutyát,keverék,Sharpei+valami van benne.Pár hónapos,örökmozgó,mindent harap,picit agresszív,nem tud megmaradni.. :/ A barátnőm rákiabál olyankor,hogy Roky,de nem nagyon figyen oda rá,mindenkit harapdál,ès néha kap a fenekére.Szerintetek később is ilyen vad lesz?Vagy idővel lenyugszik a kiskutyus?Meg van egy nagy,öreg németjuhásza,13 éves,nehezen jár már szegény,de ha a Roky mondjuk a barátnőmmel játszik,szóval harapdálja,ráugrik,egyből ugat,és nézi a kiskutyát...Megakarja védeni ilyenkor a barátnőmet?(Hozzátenném,hogy nekem csak egy cicám van,nem értek a kutyákhoz)
2015. ápr. 26. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kölyköt nem fegyelmezni kell, hanem nevelni


Ez csak egy cikk a sok közül, ami a kölykök neveléséhez ad segítséget:

[link]

2015. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tanulmányok, melyek szerint az agresszív nevelési módszerekkel nevelt kutyák hajlamosabbak agresszióra. Különösen egy sharpei keveréknél szerintem jó lenne egyéb módszereket is használni, ami meg láthatóan nem használ, azt elhagyni. Rengeteg netes anyag van erről, magyarul és angolul egyaránt.
2015. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek kellett nekik kutya, ha nem ismerik a jeleket? A kiskutya nem agresszív, csak játszik, így ismerkedik a világgal. Mennyi idős egyáltalán?
2015. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátnő ezt mondta, hogy szerinte játszik, csak gondoltam megkérdezem mert nekem nincs kutyusom és nem vagyok tisztába az ilyenekkel.
2015. máj. 2. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!