Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Éjjel ki akart szökni és elkezdte szétszedni a kerítést de ezt meg tudtam akadályozni. Reggel kiengedtem a macskát és a kutya elkezdte kergetni, a kutyát lefogtam de szerintem rossz helyen mert nyüszített és 'megadta magát'(hanyatdobta magát), a kutyát leszidtam a macska kergetése miatt és a macskát ölben bevittem a házba(kismacska de amúgy nem bántják egymást csak ha kint van valaki akkor a kutya megkergeti). Azóta szomorú a kutyám, ha hívom nem jön és még a párizsit is csak nehezen fogadja el. Ja és nem ugat meg semmit, senkit csak fekszik.

2015. ápr. 27. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivaros a kutyád? Lehet, h egy tüzelő szukához akart kimenni!
2015. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ivaros.
2015. ápr. 27. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez lesz a baja. Követi az ösztöneit. Mennyit sétáltatod?
2015. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi 3-4 órát + játék.
2015. ápr. 27. 07:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Óvatosan tapogasd át, mozgasd meg a végtagjait, nyomkodd meg a hasát meg a bordáit, mert lehet, hogy tényleg fájdalma van és azt valami betegség okozza. Ha fájdalmat jelez: nyüsszen, odakap a kezedhez, összerándul, görnyedten ácsorog, reszket stb., akkor fordulj állatorvoshoz.

Aztán lehet, hogy tényleg csak kanos, akkor pedig az ivartalanítás segít. Neki is könnyebb, ha nem kell a jó csajoknak ellenállni.

2015. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már semmi baja :) de azért köszönöm!
2015. ápr. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!