Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos csivi yorki keverék...

4 hónapos csivi yorki keverék kutyus kemény kakilás után felnyüszít. Párom szerint ez baj, ki kéne vizsgálni. Lehet belőle komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen kaját kap,de nagyon nem jó neki, attól lesz ilyen a kakija, hamar váltsatok. Esetleg megkérdezheted az orvosod véleményét, hogy mit ajánl, és igen lehet belőle probléma.
2015. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvostól vett Bosch minit eszi, meg fűszer és sómentes kaja amit én főzök. kb. 2x kakilt keményet, amúgy normális a széklete.
2015. ápr. 27. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha te ordítanál a wc-n mert fájdalmaid vannak, dolgod intézése közben, azt szerinted ki kéne vizsgáltatni? Esetleg mást kellene enned? Vagy tök mindegy az egész, majd továbbra is ordítasz fájdalmadban, mert valószínűleg bele nem fogsz halni, egy héten belül, szóval maga a kínlódás nem számít komoly bajnak...Ennél érthetőbb nehezen lehetnék, gondolkozz egy kicsit.

A kutyádnak olyan kemény a végtermékek, hogy fájdalmas neki kiüríteni. Ez már maga komoly probléma és igen baj, mert ez nem normális utána kell járni, hogy mi a gond. Valószínűleg szörnyű az étrendje (ez a legvalószínűbb), vagy gond van az emésztésével, vagy sérült valahol (kívül vagy belül).

Írd le mit kap enni, de orvoshoz is el lehet látogatni vele, abból még soha senkinek nem lett baja....

2015. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! nem egy tapasztalatlan 5 éves vagyok.És leírtam, mit eszik. Tanácsot kértem, nem okoskodást. További szép napot Neked!
2015. ápr. 27. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Kapjon mellé mást is,ami lazítja.Joghurtot,szaftos konzervet,ha nincs kedved főzni.Az is lehet,hogy keveset iszik hozzá.
2015. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet belőle komolyabb probléma. Végbélrepedése, aranyere kutyának is lehet, ami komoly fájdalmakkal jár. De az is lehet, hogy valamilyen gyulladása van.


Inkább fordulj állatorvoshoz, aki megnézi, mi lehet a gond. A bélsárlazítás jó, de ha mondjuk végbélrepedése van, és hasmenésig hajtod, akkor a hasmenéses bélsár felmarja a sebet.

2015. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.Arra én is gondoltam,hogy keveset iszik.Egyébként 2 hetente látja orvos az oltások miatt. Jövő kedden is megyünk.Eddig nem tapasztaltam hogy más is lenne, jókedvű, étvágya is van, nagyon sokat foglalkozunk vele.
2015. ápr. 27. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Másik orvost is megkérdeznék.

Az eddigi nyilván az általa forgalmazott tápot mondja jónak.

Lehet,hogy sok kutyának jó is,de a tied nem bírja.Egyedfüggő,hogy mennyire tolerálják a tápokat a kutyák.

Amit pl.az enyémek esznek gond nélkül,attól az ismerősöm mindhárom kutyájának hasmenése van.

2015. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!