Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos staffi szuka még...

8 hónapos staffi szuka még mindig tüzel, ez normális?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kutyus, április 4-én kezdett tüzelni és még mindig tart. Pár napja azt hittük hogy lassan elmúlik neki, mert átlátszós volt a vérzése, tegnap óta viszont erősen piros , már majdnem bordó ! Normális, hogy lassan egy hónapja tüzel ? A kan kutyáink , ha kiengedjük a szukát az udvarra, meg vannak bolondulva, folyamatosan nyalni akarják ! Köszönöm előre is a válaszokat ! :)

2015. ápr. 27. 18:39
 1/6 NoHead Dog ***** válasza:

Az enyém is 8 hónaposan kezdett el tüzelni. Hányt, fosott, imbolygott, feküdt egész nap. Amint idősödött, egyre kevésbé viselte meg.

A visszatérő vérzés viszont nem okés, megnézetném orvossal.

A kanokhoz eszedbe se jusson többet kiengedni, amíg tüzel!!! Pár másodperc, és rá is ugrott valamelyik. Ha van köztük herés, pláne.

2015. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vissza térő e, mert egy napra sem maradt el neki ! Ha ki van engedve, csak ugy , ha kinn vagyunk vele, a kanoknak esélye sincs semmire ! Megnézessem orvossal ?
2015. ápr. 27. 19:14
 3/6 NoHead Dog ***** válasza:
Mindenképp vidd, az első tüzelés sokszor rizikós, legalább megnézetni, hogy minden rendben van-e. Hátha csinál a doki egy ultrahangot, nem árthat. Ha ennyire vérzik, az sosem jó jel.
2015. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendbe, akkor elviszem, biztos ami biztos! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat ! :)
2015. ápr. 27. 19:31
 5/6 NoHead Dog ***** válasza:

Igazán szívesen, örülök, hogy egy másik staffisnak segíthettem. :)

Jó egészséget a kutyusnak, remélem, nem lesz baj! :)

2015. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem én is, hogy nem lesz semmi baj ! Nektek is viszont kívánom ! :)
2015. ápr. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!