Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem egy kutyát kb....

Most vettem egy kutyát kb. egy hónapos és néha szokott reszketni, ez mitől van, vagy beteg, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Kennelből vetted? Ha nem, akkor lehet beteg kiskutyát adtak. Mindenképp vidd el orvoshoz!

:(

2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 NoHead Dog ***** válasza:
89%
Nem írtad el? Biztos 1 hónapos? Mert ha igen, akkor ne csodálkozz, hogy rosszul van, ilyenkor a kölykök még szopnak és az alomban, az anyjuk mellett a helyük...
2015. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Fél,fázik,beteg. Valamelyik a 3 közül. 1 hónapos? Gratulálok,igazi barom vagy!
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Normális helyen egy hónapos kölyköt nem is adnak oda. És ezt a vásárlónak is tudnia kell. Képzelem mennyire felkészült vagy egy állat nevelésére, ha még ennek sem néztél utána.
2015. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem menhelyről vittél haza kutyust? Megmenthettél volna egy életet!


Amúgy 1 hónapos kis kutya nagyon kicsi, még az anyjánál lenne a helye. Most volt a tévében malacokról volt szó, hogy a korán elválasztott kis malacok nagyon stresszesek lesznek, nem úgy fejlődnek a képességeik emiatt. A jó időben elválasztott kis malac nem volt ideges, nyugodtan, jól megoldotta a helyzetet.


Szóval szerintem a fő probléma, hogy el lett az anyjától szakítva és nagyon stresszben lehet szegény. Lelkileg ki lehet. Ha van felnőtt anya kutya a közelében és az elfogadná, lehet jobban lenne, biztonságban érezné magát egy kicsit.

2015. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most van először kutyám, lehet több egy hónapnál itt a kép lehet ez alapján segíthettek!! [link]
2015. ápr. 27. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Képpel semmire nem megyünk. Honnan van a kutya? Van törzskönyve? Oltásokkal és féregtelenítésekkel mi a helyzet?Ha szaporítótól van, valószínűleg át lettél verve. 8 hetes kora előtt törvénybe ütközik kutyád adni és venni is, chip nélkül pláne!
2015. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Vidd el orvohoz! Mond el neki, amit leírtál, és kérdezd meg, mit tegyél, hogy minnél jobb legyen a kutyának. Lehet, hogy még tápszerre van szüksége, és nagyjából állandó társaságra. Ha az orvos azt mondja, nincs még 8-10 hetes, vissza tudod vinni az eladóhoz addig, amíg elég idős nem lesz? Mert az lenne a legjobb.
2015. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kép alapját szerintem jóval több, mint egy hónapos..

Az én kutyám is gyakran reszketett, mikor kicsi volt, főleg autóban. És ha csak most vetted, lehet félelem az idegen környezettől

2015. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell vinni.lehet csak a hirtelen váltás okozta stressz,de lehet orvosi oka is.Pl.láz,vagy súlyos férgesség,bármilyen fertőző betegség,különösen ha sem oltva,sem féregtelenítve nem volt.
2015. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!