Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Top mancs vagy Cerberos...

Top mancs vagy Cerberos kutyaisolát ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Cerberost! Máshova nem mennék...!!! :))) (11 éves kutyámmal is levizsgáztunk:))Top mancsot nem ismerem a Tükörről meg inkább nem is beszélnék..
2015. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időt szánsz rá. Elmész és megnézel egy napot. Aztán eldöntöd, neked melyik a megfelelő.
2015. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én jártam a Cerberosban, nem jött be. Erőszakos, ráadásul nagyon elmaradott kiképzési módszerek, nem szimpatikus oktatók.

A Top mancsot nem ismerem, nekünk a cerberos után az Akelát javasolták többen is és mi azóta oda járunk. Nagyon jó döntés volt,szeretjük! Sok volt cerberosos jár oda és ők is mind azt mondják, hogy örülnek, hogy váltottak.

Amúgy menj el több helyre és nézd meg, hogy neked melyik suli,melyik módszer tetszik!

2015. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cerberost nem.Jártam oda, soha többet a közelébe nem mennék.Top Mancsot nem ismerem. Akela Kutyaiskola viszont nagyon jó.
2015. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válasz: Cerberos.


Off: Nem tudom, mitől ijedtetek meg ennyire előző válaszolók, határozottan kell a kutyával, és csomóan írják, hogy kannákkal püfölik a kutyákat - NEM IGAZ!

AZ, hogy mellédobják egy 'nem' parancsszó kíséretében, az nálam nem püfölés.

A másik, hogy szerintem az sem nevelés, hogy hívod és akkor Flafika ha a akar visszajön, ha nem, nem, ha akarja lezabálja a kaját az asztalról meg akármi.


Egyébként rengeteg harcoltatott kutyát rehabilitálnak sikeresen, szerintem ez a legjobb referencia, nem az, hogy a parkban, ahol sétálunk a sok tükörsulis visítva rohan a kutyája után rendszeresen...

2015. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!