Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan népszerű fajta az...

Miért olyan népszerű fajta az amstaff?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert elterjedt róla a hír, hogy "harci kutya", és sajnos kutyaviadalokon is "jól" szerepel. :( Meg szép, izmos, annak, aki nem ismeri a fajtát, félelmetesnek tűnhet. Ezért sok agyatlan barom akar ilyen kutyát, mert azt gondolja, ettől lesz menő. Lehet vele keménykedni, villogni.

Tisztelet a kivételnek természetesen, azoknak, akik tényleg szeretik és ismerik ezt a fajtát.

2015. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan azt hiszik hogy ha ilyen kutyájuk van akkor lehet vele menőzni a haverok előtt na meg dicsekedni hogy tiszta izom a kutya és a másikét simán legyűri....pfff

Vagy csak dísznek tartják az udvarban.Nekem is van 6 hónapos családi kedvencnek vettük de már családtag lett :) 1,5 éves kislányom legjobb barátja :)

[link]

2015. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak:))
2015. ápr. 30. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is a "ronda" kutyákat szerettem. :) Bullmaci, cane corso. Most meg egy amstaff.

És mivel falu szélén lakunk egyébként is praktikus csúnya kutyát tartanunk.

A legtöbb embernek fogalma sincs arról, hogy milyen "semmire sem való" (nem házőrző) kutya. :)

Egy hízelkedős dög, aki odavan a gyerekeimért (3 és 7 évesek) és viszont.

2015. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy ha kemény kutyájuk van akkor ők is azok lesznek. Azért remélem, hogy lassan azok kerülnek túlsúlyba, akik sportra vagy társként tartják
2015. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a primitívebb embereknek f.$zhosszabbítónak kell (már bocsánat a csúnya kifejezésért)


akik tényleg szeretik és tisztelik ezt a fajtát, azok azért kedvelik, mert nagyon család- és embercentrikus kutyusok, emellé pedig intelligensek, és még pörgősek is tudnak lenni :)

2015. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, 'kemény kutya', közben meg a világ legtündéribb jószága, persze megfelelő nevelés mellett. Régebben én sem szerettem őket, aztán 'véletlen' lett egy, azóta nagyon megszerettem a fajtát. Amit szeretek az enyémben az az, hogy erős akaratú (hülye terrier vér:D), hízelgő, energikus, de itthon igazi kanapékutya, szóval, ha kell, nyugis, és nagyon jól motivilható.
2015. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még egy érdekesség. Régen nem tetszettek külsőre, de mióta van, gyönyörűnek látom őket. Tetszik az okos tekintetük, az izmos testük.
2015. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!