Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki kérdezés nélkül elkezdi simogatni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Azokra a helyzetekre gondolok, hogy pl kutyasétáltatás közben bemész a boltba és akkor kikötöd a bolt elé, és egyszer csak arra lépnél ki a boltból, hogy egy idegen épp a kutyád fejét simogatja. Mit szólnál hozzá?
2015. ápr. 30. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kötöm ki sehova,nálunk nincs ilyen.
2015. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lennék kökötni bárhova is! Akármi történhet, én ugyan nem kockáztatok. Amúgy meg ez az a dolog amit a legjobban gyűlölök. Először is, hogy van képe hozzá más állatát tapizni/zaklatni kérdezés nélkül, mikor alapvető illem lenne megkérdezni? Másodszor miért nem jut reszébe, hogy esetleg az állat barimira nem akarja, és mondjuk harapós? Aztán persze a gazda lesz a hibás, ha történik valami.
2015. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kötöm ki sehova, de nem örülnék neki! Hiába nem vagyok ott, hogy megkérdezze, akkor se simogassa. Mi van,ha a kutyát bedühíti valami, és megharapja az illetőt? Akkor persze én, mint a kutya gazdája leszek a szemétláda.
2015. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
33%
Ha valaki hozzányúl aki nem én vagyok akkor jobb ha fut a pittbullom elől...:)
2015. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 NoHead Dog ***** válasza:
70%

Én sosem kötöm ki a kutyáimat sehová. Abban nekik mi lenne a pláne? Van kutyázós-idő, és van boltbamenős-idő. A kettőt eszemben sincs összemosni, mert túl szelídek a kutyáim, imádnak mindenkit. Két amstaff, lazán leszednék őket a pórázról, aztán valami harcoltató féregnél találnám meg őket...

Ski kérdezés nélkül simogatja a kutyáimat, gazdagabb lesz pár liter nyállal és ezer puszival. :D Vessen magára, én ugyan nem szólok érte, de ha nagyon buknesz az illető, elzavarom a vérbe.

2015. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Én kikötöm őket, sokaknak nyilván tök sok idejük van, én viszont örülök, ha egybeköthetem a boltbamenést és a kutyasétáltatást. Így csak másfél-2 órám megy el, nem 3-4.

Amúgy baromira nem örülök, ma is pont ez volt, hogy jövök ki, erre 3 gyerek áll az anyjukkal, és simogatják. Nem bunkóskodtam, csak annyit, mondtam, hogy máskor kérdezzék meg a gazdát, ha nem látják, akkor pedig ne simogassanak idegen kutyákat.

2015. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a staffim megnyalta a gyerek cumisüvegét, akkor anyuka kiakadt, én meg magamban jót röhögtem. Nem fogom a kutyát tiltani, ők jöttek oda.
2015. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, de a kutyam nem orul. O ugyanis csak azzal baratkozik, akivel en is. Tehat az idegennek eloszor velem kell egy kicsit beszelgetnie es aztan fordulni a kutyahoz, ugy szivesebben baratkozik az enyem.
2015. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Kispalike, nincs sok időnk csak a kutyánk biztonsága fontosabb, mint hogy rajta spóroljunk. Rengeteg olyan dolog történhet amit nem tudsz befolyásolni pórázzal meg neveléssel, hát én inkább egyiket sem kockáztatnám azért, hogy gyorsabban végezzek, köszike. Ha valakinek nincs külön ideje kutyát sétáltatni, meg bolba menni, akkor lehet, hogy nem kellett volna neki kutya.
2015. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Jaja, tudom, itt mindenki szent ember, mindenki naponta 4 órát kint van a kutyával, nincsenek kötelességei, nem vezet háztartást, nem dolgozik, nem jár iskolába. Nem érdekel túlzottan a dolog, mindenki azt csinál, amit akar, az én normáimba ez belefér.
2015. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!