Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem engedik a szüleim hogy...

Nem engedik a szüleim hogy kutyám legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 2 idősebb tesóm, és mind a kettőjüknek van kutyájuk. Nemigazán gondozzák, helyettük én, vagy apukám etetjük meg őket (persze ők is szokták). Nagyon szeretem az állatokat, s én is szeretnék egy kutyust, mert egy igazán nehéz időszakon megyek keresztül, és jó lenne, megnyugtatna ha mellettem állna egy igazán jó barát (egy kutya). Egész nap (ha van időm) az Animal Planet-ot nézem. A kóborkutyákat mindig megsimogatom, adok nekik enni, de haza őket nem vehetem. Megcsinálom amit mondanak nekem a szüleim, jó tanuló vagyok, eddigi összes bízom 5,00 volt. Apukám mindig ezzel a kifogással jön: "Nincs elég hely neki". Meg mindig azt mondja, hogy MAJDlesz egy kutyám. De mikor? Várják arra, hogy az egyik kutya (mind a 2t gazdájukként szeretem) el pusztuljon és legyen hely az enyémnek? Nem, ilyen mélyre nem süllyedek...szerintetek ez igazságos velem szemben? Várom a válaszokat, tanácsokat! Előre is köszi. 😪🐺🐶🐩🐾💖
2015. ápr. 30. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Te nem vagy normális, komolyan mondom... Az a fontos, hogy ki legyen mondva, hogy a kutya a TIÉD?!? Nagyon remélem, hogy 10 éves alatt vagy, mert félelmetes, hogy ennyire hülyék létezhetnek...
2015. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Van kutyád, kettő is. Családban a kutya mindenkié. Nem fogkefe az, hogy mindenkinek legyen sajátja.
2015. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"Nemigazán gondozzák, helyettük én, vagy apukám etetjük meg őket"


Akkor azok a kutyák azt gondolják, hogy te vagy a góré, meg az apád és nem a tesódék a gazdájuk.

2015. máj. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Miert, a meglevo ketto nem igazan jo barat? Teljesen megertem anyukadat, hogy nem akar tobbet ket rossz tapasztalat utan. Gondozd tovabbra is a meglevoeket, setaltasd, tanitsd, mert ok mar eleve a te kutyaid, megha papiron a tesoidhoz tartoznak is.
2015. máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm. És a többinek is. Igazaok is van. Nagyon köszönöm a kommentolóknak, így már mindent értek 😊
2015. máj. 1. 07:53
 6/10 A kérdező kommentje:
1. Az idősebb testvér vagyok. A húgom nevében kérdeztem, mert ő így látja a dolgokat. Azt javaslom, hogy ha máskor valaha válaszolsz jól gondold meg pozitív vagy negatív jellegűt írsz. Ennek az oldalnak az a lényege, hogy ahol nem kérdezted eddig itt nyugodtan kérdezhetsz. Szóval bármilyen buta is egy kérdés arra tanácsot kellene adni, úgy mint a többi válaszoló! Ui: igen ilyen hülye emberek léteznek, te vagy az, remélem tisztában vagy vele.
2015. máj. 1. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"1. Az idősebb testvér vagyok. A húgom nevében kérdeztem, mert ő így látja a dolgokat." - akkor talán le kéne ülnöd a húgoddal, és elbeszélgetni! Szerinted normális, hogy így érez? A kutyák őt tekintik a gazdájuknak, ha ő eteti őket, és foglalkozik velük! A kóborkutyák simogatását viszont nem kéne hagyni neki. Ahelyett, h simogatja meg eteti őket, hívhatná az állatvédőket. Egyébként meg, mi lesz, ha vége a nehéz időszaknak? A leírásban van egy mondat, h azért kell a kutya, mert nehéz időszakon megy át. Ezen a már meglévő kutyák is át tudják segíteni, nem kell ahhoz új.
2015. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele. Arra kérek mindenkit hogy ne kommentoljon, mert rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Erre a verzióra csak hülye, hasznavehetetlen válaszokat lehet kapni, egy-két kivétellel. Ne válaszoljatok! Köszi.
2015. máj. 1. 08:50
 9/10 bollocks ***** válasza:
100%
Én attól még válaszolok, mert a kérdés alapján valami nagyon nincs rendben a családotokban. Ha te vagy az idősebb testvér, talán foglalkozhatnál többet a(z elvileg te) kutyáddal, a húgod nem véletlenül gondolja azt, hogy ezt nem teszed. Másrészt el kellene neki magyarázni, hogy a gondoskodás nem azt jelenti, hogy megetetik őket. Nyilván nem véletlenül hiszi ezt, más példát nem látott, ez úgyszintén a te hibád. Ajánlom, hogy ráncigáld el a tévé elől, és vigyétek ki a kutyákat sétálni, úgyis szép idő van.
2015. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válszoló, nagyon köszi. Ma mivel a majus 1et a családommal töltöttem elvittük a tacskómat sétáltatni. Ő is és én is nagyonjól éreztük magunkat. A családunkal minden rendben, csak rosszul fogalmaztam meg a kérdésem. És mivel sokszor említette hogy ő is akar kutyát de anyuék nem engedik, hát megszoktam kérni néha hogy etesse meg, meg simogassa, meg ilyenek, mert ugye egy korábbi okos válaszoló szerint a kutya a családé. Szóval szerintem rosszul sült el a jó szándékom. De mostmár látom rajta hogy jobb neki, hála az utolsó kommentolónak. Mindenki hasznos válaszokat adott. És én csak segíteni akarok neki, nincs vele semmi gond, csak túl nagy az állatszeretete. Nagyon köszi
2015. máj. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!