Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya osszeragad...

Minden kutya osszeragad miutan parzanak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 09:07
 1/10 NoHead Dog ***** válasza:
Nem. A sikeres párzáshoz nem feltétlenül szükséges az összeragadás, nélküle is összejön a dolog.
2015. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csakmert a szomszed kutya raugrott az enyemre es nem tudom idoben lett e elzavarva.ez par hete volt es tegnap lattam hogy eleg nagy a hasa,a mellei is mintha megnottek volna...
2015. máj. 1. 09:14
 3/10 NoHead Dog ***** válasza:
Az úgy marha jó. Gyorsan állatorvos, nem kell felesleges szaporulat. Szuka kutyákra különösen oda kell figyelni, nem kicsapni a kertbe, amikor ivarzik... Aztán jön a csodálkozás, hogy leellett egy alomnyi kölyköt.
2015. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jovoheten viszem allatorvoshoz mert nekem beaglem van es a szomszed kutya egy hatalmas nagy dog es felek hogy elpuszulna...szoval ha tenyleg vemhes szedje ki gyorsan a kolykoket
2015. máj. 1. 09:24
 5/10 NoHead Dog ***** válasza:
Akkor mielőbb orvos, mert ha túl nagyok a kölykök, beszorulnak a szülőcsatornába vagy szétreped a szuka méhe. Minél előbb kellene dokihoz jutni, a kutyus sorsa múlik rajta. :/
2015. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom:o tudod esetleg mennyibe kerul egy ultrahang es mennyiert csaszarozna meg?
2015. máj. 1. 09:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Már megint te? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6813194-honna..


Ne várd meg, h megcsászározza! Ivartalaníttásra vidd el! Vemhesen is ivartalanítanak az orvosok! Amelyik nem, az pénzéhes, hiszen gondolj bele: felnevelni egy almot drágább (oltások, chipek, féreghajtások sokba kerülnek), mint kipakolni a szukát! Az árak változóak!

2015. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha vemhesen ivartalanizta a kiskutyakat kiszedi belole? Vagy ez hogy megy
2015. máj. 1. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkapja az altatót, a kicsik elalszanak, nem fognak érezni semmit. Kiskutyástól kiveszik a méhét(a petefészkeket is ki kell venni, tehát MINDENT, mert van olyan orvos, akinek az ivartalanítás nem ezt jelenti,hanem csak a petefészket veszi ki), összevarrják a szukát, felébresztik. Semmi baja nem lesz. Egy szülés viszont le fogja terhelni, már ha túléli.
2015. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem
2015. máj. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!