Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy németjuhászom, suliba...

Van egy németjuhászom, suliba is járunk és otthon is tanitgatom, jol haladunk, szerintetek egy dobermannt be merjek vállalni még? Mert hallottam, hogy ezekkel"keményebben"kell bánni tanitás terén! Nem tudok dönteni! HELP

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell keményebben hanem máshogy. A dobermann érzékeny, nem úgy kell tanítani mint a német juhászt. Ha te vágysz még egy kutyára akkor vállald be. Csak kérj segítséget mert sokan azt hiszik olyan mint a német juhász.
2010. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha a németjuhászod már mindent tud, utána vágj bele egy új kutyába
2010. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!


[link]

én erröl az oldalrol olvastam a dobermann-rol,csak attol félek hogy ugye azt irták hogy inkább ez a fajta 1gazdás,és otthon anyummal,és nagyimmal lakom,és van egy macskánk is,nem tudom hogy hozzájuk hogy viszonyulna,,

viszont németjuhászom az meg mindenkivel (anyum ,ngyim,macsek)jol megvan,

ezért nem tudok dönteni,

2010. febr. 22. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő is megvan mindenkivel. Mit gondolsz csak olyanok tartják akik magányosan élnek? :) A többieket is szeretni fogja, és a macskát is meg szoktathatod vele. Csak épp nem biztos hogy mindenkit annyira tisztelni fog mint téged. De ha te kézben tartod akkor velük is jóba lesz de te leszel a főnöke.
2010. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsonak!

lehet igazad van,csak nem vagyok biztos,merthogy még nem volt csak a németjuhász most,és elötte egy keverék,

és nem tudom hogy mi lesz ha esetleg hzavinnék egyet,

2010. febr. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!