Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kennelt...

Golden retriever kennelt alánlana valaki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 19:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Keresgélek egy ideje de nem tudom kit válasszak. Meg az ár sem mindegy!
2015. máj. 2. 19:55
 2/11 anonim ***** válasza:
2015. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam nekik! :)
2015. máj. 2. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt írod, az ár sem mindegy. Mekkora összeget szánnál a kutyára?
2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a célod a kutyával? Bár csak egy Strawberrys kölyköt ismerek, ami nyilván nem statisztika, és nem lehet belőle megítélni az egész kennelt, de az a kutya valami katasztrofálisan lassú. Egy szőrös teknőst képzelj el kb, felfogásra és mozgáskultúrára is, jutifalatra is alig reagál, játékra is, tanítani csak úgy tudod, ha három ültetés után abbahagyod, különben elmegy tőle a kedve... Szóval ha kezdeni is akarsz valamit az ebbel, nagyon nézd meg, melyik kölyköt szeded ki az alomból, mert az általam ismert picurral egy alapengedelmes is kihívás lesz, nemhogy trükkök, vagy hobbiszinten sportolni, vagy ilyesmi. Tündéri amúgy, meg látszik rajta, hogy gyönyörű kutya lesz, de olyan, mint aki 24 órában le van szedálva... :)
2015. máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szívesen, hajrá!
2015. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Strowberrys-nél idén nem lesz kölyök! Kérdeztem. Az írásod alapján lehet nem is baj! :) Családi kutyának szeretném. Van egy idős bácsi aki segít az alapokat megtanítani a kutyakadvelőknek itt a városban. Mennyit szánok rá? Nem tudom! Azt sem tudom mennyibe kerül a tenyésztőnél egy kutya. Csillagos égig nem tudok elmenni!
2015. máj. 3. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél olyan 100 ezer az alap általában, a magyar fajták kicsit olcsóbbak szoktak lenni.
2015. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

100-150 ezer körüli árra számíts.

Ezeken nézegesd végig:

[link]

2015. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó ezeket már átnéztem! Írtam e-mailokat.
2015. máj. 3. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!